Julek Mantyk - kim jest? Uczestnik Voice Kids 4 rozśmieszył trenerów!

Julek Mantyk - kim jest? Uczestnik Voice Kids 4 rozśmieszył trenerów!
Autor: Natasza Młudzik / TVP Julek Mantyk - kim jest? Uczestnik Voice Kids 4 rozśmieszył trenerów!

Julek Mantyk popisał się umiejętnościami wokalnymi, ale również sprawił, że na twarzach trenerów Voice Kids 4 pojawił się uśmiech. Zobaczcie sami i poznajcie uczestnika już teraz.

Julek Mantyk - kim jest? To 13-latek, który oprócz wykonania utworu An Angel z repertuaru zespołu The Kelly Family, zaprezentował także talent w opowiadaniu żartów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z Afromental nie chcąc pozostać dłużnymi, opowiedzieli swoje ulubione suchary. Miłość do muzyki Julek ma w genach. Jego rodzice są nauczycielami w szczecineckiej Szkole Muzycznej. Mama jest rytmiczką, a tata uczy gry na akordeonie.

Julek ze Szczecinka w The Voice Kids 4. Posłuchaj co mówi o kulisach programu [AUDIO]

The Voice Kids 4 - trenerzy opowiadają suchary. Czyj żart jest najmniej zabawny?

Julek Mantyk - kim jest?

Julek na co dzień uczy się w Szkole Muzycznej i Szkole Podstawowej przy Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinku. Gra na skrzypcach, tańczy, maluje i oczywiście śpiewa. Występ w telewizyjnym show to wokalny debiut Julka przed tak wielką publicznością i jurorami. Trzymajmy kciuki, by w sobotę zaczarował czerwone fotele.

Julek Mantyk - The Voice Kids 4

Julek Mantyk w The Voice Kids 4 zaśpiewał utwór An Angel z repertuaru The Kelly Family. Odwrócił się duet Tomson i Baron, co oznacza, że Julek swoje umiejętności będzie rozwijać właśnie pod skrzydłami chłopaków z Afromental. 

Najnowsze