Sylwester Marzeń z Dwójką

i

Autor: materiały prasowe

Sylwester Zakopane TVP 2021/22 - kto wystąpi? Program, artyści, lista gwiazd

2021-12-29 11:53

Wielkimi krokami zbliża się ostatni dzień tego roku. To czas, w którym podsumujemy oraz pożegnamy mijający rok i z zupełnie nową energią wkroczymy w kolejny, 2022 rok. Jeżeli w tym roku postanowiliście spędzić imprezę sylwestrową w domu, warto zwrócić uwagę na muzyczne atrakcje, jakie przygotowała Telewizja Polska w ramach Sylwestra Marzeń z Dwójką. Kto wystąpi na scenie w Zakopanem? Sprawdźcie listę gwiazd.

Sylwester Zakopane TVP 2021/22 - kto wystąpi? Sylwester Marzeń z Dwójką to corocznie jedna z najgorętszych imprez sylwestrowych, podczas której zdecydowanie nie brakuje dobrej muzyki oraz niezapomnianej zabawy. W tym roku impreza powraca do Zakopanego po rocznej przerwie. Wiadomo już, że na scenie na Górnej Równi Krupowej wystąpi ponad 30 artystów, zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej, którzy zadbają o niezapomnianą atmosferę. Wydarzenie poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi. Sylwester Marzeń z Dwójką to spektakularne widowisko, podczas którego będzie można również podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkową scenografię. Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką?

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021/22 - kto wystąpi?

Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką, na nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej, wystąpią nie tylko najpopularniejsze, polskie gwiazdy, ale również zagraniczni artyści, którzy zaśpiewają swoje największe hity. Wśród nich pojawią się: Jason Derulo, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA – Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit, Maryla Rodowicz, Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Julio Iglesias Junior.

Impreza rozpocznie się już 31 grudnia o godz. 20:00 w TVP2.

Sonda
Będziesz oglądał/oglądała Sylwester Marzeń z Dwójką?