Sara James

i

Autor: Andres Putting/EBU

Kiedy rusza głosowanie na Eurowizję Junior 2021? Gdzie głosować online na faworytów?

2021-12-16 12:49

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja Junior 2021. Na scenie zaprezentuje się dziewiętnastu uczestników, którzy śpiewająco będą walczyć o nagrodę główną. Kiedy rusza głosowanie online na Eurowizję Junior 2021? Gdzie głosować na swoich faworytów? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2021 - jak głosować?
  2. Eurowizja Junior 2021 - od kiedy można głosować?

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie to ważna kwestia podczas Konkursu Piosenki dla Dzieci. Wielkimi krokami zbliża się finał Eurowizji Junior 2021. Już 19 grudnia w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem, odbędzie się dziewiętnasta edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Podczas tego wydarzenia będzie się działo! Na scenie oprócz reprezentantów 19. krajów znajdą się także prowadzący i goście specjalni - duet Ofenbach, Barbara Pravi i Valentina Tronel. Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się pod hasłem Imagine, a w dodatku towarzyszyć jej będzie logo choinki na wzór Wieży Eiffla. Polskę reprezentować będzie we Francji 13-letnia Sara James, która zaśpiewa piosenkę Somebody. Jak głosować na faworytów konkursu? Kiedy rusza głosowanie online i czy można głosować na Polskę?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu?

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - jak głosować?

Jak głosować na uczestników Eurowizji Junior 2021? To banalnie proste! Aby oddać głos na swojego faworyta, należy wejść na oficjalną stronę internetową Eurowizji Junior 2021 www.vote.junioreurovision.tv. Następnie spośród wszystkich uczestników Konkursu, trzeba wybrać trzy piosenki, a następnie kliknąć przycisk VOTE i potwierdzić swoje głosowanie rozwiązując banalne równanie matematyczne. Podobnie jak było to w poprzednich latach, istnieje możliwość oddania głosu na reprezentanta swojego kraju. Oznacza to, że Polacy mogą wesprzeć naszą reprezentantkę - Sarę James. Kiedy rusza głosowanie?

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Eurowizja Junior 2021 - od kiedy można głosować?

Kiedy rusza głosowanie na Eurowizję Junior 2021? Gdzie głosować i w jaki sposób? Czy można oddać głos na Sarę James? Im bliżej finał 19. edycji Eurowizji Junior, tym coraz więcej pytań w głowach wielu zainteresowanych. Głosowanie na faworytów jak zawsze składać się będzie z dwóch etapów. Pierwszy rozpocznie się już w piątek 17 grudnia o godzinie 20:00, a zakończy się tuż przed finałem czyli w niedzielę 19 grudnia o godzinie 15:59. Oddawanie głosów zostanie wznowione drugi raz, jednak tym razem nastąpi to dopiero po występach wszystkich uczestników. Głosowanie zapowiedzą podczas finału prowadzący, a jego czas trwania to zaledwie 15 minut.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021: GŁOSOWANIE: jak głosować na Polskę? [ONLINE, NUMER SMS]