Sara Egwu-James - wiek, wzrost, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram

Sara Egwu-James
Autor: Screen z YT/the voice kids

Sara Egwu-James pojawi się w najnowszej edycji programu The Voice Kids! 12-latka zmierzy się ze słynnym przebojem piosenkarki Demi Lovato, a jej występ będzie jednym z największych objawień nadchodzącej edycji show. Kim jest niezwykle utalentowana Sara Egwu-James, która zdaniem wielu śpiewa niczym Whitney Houston? Więcej na temat dziewczynki przeczytajcie poniżej!

Sara Egwu-James - wiek, wzrost, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest niezwykle utalentowana dziewczynka, która okaże się jednym z największych objawień 4. edycji The Voice Kids? Choć program jeszcze nie wystartował, w internecie pojawiły się różne przecieki oraz fragment występu niezwykle utalentowanej Sary. Okazuje się, że to właśnie jej wystąpienie onieśmieli trenerów programu i sprawi, że wszyscy oszaleją z zachwytu nad jej wokalem. Dziewczynka w trakcie przesłuchań w The Voice Kids 4 wykona przebój Anyone od Demi Lovato i swoim wykonaniem wprawi trenerów w osłupienie.

Dziewczynka natychmiastowo po swoim występie została porównana z samą Whitney Houston! Nazwisko Sary pojawia się już na niemalże każdym nagłówku wszystkich serwisów muzycznych i z tego też tytułu postanowiliśmy przybliżyć wam postać 12-latki. Kim jest Sara Egwu-James i co wiemy na jej temat? Wszystkie najważniejsze informacje o uczestniczce, które udało się nam zebrać znajdziecie poniżej! 

Sara Egwu-James - wiek

Sara Egwu-James jest 12-letnią mieszkanką Ośna Lubuskiego.

Sara Egwu-James - wzrost

Sara Egwu-James nie podaje w sieci swojego wzrostu i nie jest aktywna w social mediach. 

Sara Egwu-James - piosenki

Sara Egwu-James już od najmłodszych lat fascynuje się muzyką i buduje swoją karierę. Dziewczynka ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Swój talent szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. 

Sara Egwu-James - rodzina

młoda wokalistka z Ośna Lubuskiego nie opowiada w internecie o swoim życiu prywatnym. Z pewnością poznamy więcej szczegółów bliżej wraz ze startem The Voice Kids 4, gdzie 12-latka weźmie udział. 

Sara Egwu-James - The Voice Kids 4

Sara Egwu-James pojawi się w 4. edycji The Voice Kids! Cały występ uczestniczki zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Sara wykona piosenkę od Demi Lovato pod tytułem Anyone. 

Sara Egwu-James - Instagram

Sara nie ma konta na Instagramie, bądź prowadzi je w trybie prywatnym.

Sara Egwu-James - TikTok

Fani szukają dziewczynki także na TikToku, jednak na ten moment nie znaleźli jej profilu. 

Sara Egwu-James - YouTube

Sara Egwu-James ma własny kanał na YouTube, na którym opublikowała swoje dwa filmiki, na których śpiewa! Występów dziewczynki na tej platformie jest całkiem spoko! 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli
Najnowsze