Sara Egwu-James - wiek, wzrost, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram

2021-09-26 14:46
Sara Egwu-James
Autor: Screen z YT/the voice kids

Sara Egwu-James to zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids! Uważana jest za jedno z największych objawień na polskiej scenie muzycznej w ciągu ostatnich lat. Jej głos porównywany jest do Whitney Houston. Kim jest? Więcej na temat dziewczynki przeczytajcie poniżej!

Sara Egwu-James - wiek, wzrost, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest niezwykle utalentowana dziewczynka, która wygrała 4. edycję The Voice Kids? Wciąż wszyscy wspominają jej niesamowite Przesłuchanie w ciemno, podczas którego wykonała przebój Anyone od Demi Lovato i swoim wykonaniem wprawiła trenerów w osłupienie.

Dziewczynka natychmiastowo po swoim występie została porównana z samą Whitney Houston! Nazwisko Sary było na niemalże każdym nagłówku wszystkich serwisów muzycznych i z tego też tytułu postanowiliśmy przybliżyć wam postać 12-latki. Kim jest Sara Egwu-James i co wiemy na jej temat? Wszystkie najważniejsze informacje o wokalistce, które udało się nam zebrać znajdziecie poniżej! 

Sara Egwu-James - wiek

Sara Egwu-James jest 12-letnią mieszkanką Ośna Lubuskiego.

Sara Egwu-James - wzrost

Sara Egwu-James nie podaje w sieci swojego wzrostu i nie jest aktywna w social mediach. 

Sara Egwu-James - piosenki

Sara Egwu-James już od najmłodszych lat fascynuje się muzyką i buduje swoją karierę. Dziewczynka ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Swój talent szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. 

Sara Egwu-James - rodzina

Młoda wokalistka z Ośna Lubuskiego nie opowiada w internecie o swoim życiu prywatnym. Wiemy jednak, że jej ojcem jest John Egwu-James, który także jest muzykiem. Jej mamą jest Arleta Dancewicz.

Sara Egwu-James - The Voice Kids 4

Sara Egwu-James pojawiła się w 4. edycji The Voice Kids i od razu stała się faworytką! Jej wygrana w programie nikogo nie zaskoczyła, ale nie ma wątpliwości, że była bardzo zaskoczona. Jej najbardziej pamiętane występy to Anyone i Husavik.

Sara Egwu-James - Instagram, TikTok

Sara ma konto na Instagramie o nazwie @sarajej. Pod taką samą nazwą można ją znaleźć na TikToku.

Sara Egwu-James - YouTube

Sara Egwu-James ma własny kanał na YouTube, na którym opublikowała swoje dwa filmiki, na których śpiewa! Występów dziewczynki na tej platformie jest całkiem spoko! 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli
Najnowsze