Eurowizja Junior 2021

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu?

2021-12-19 10:56

Eurowizja Junior 2021 już 19 grudnia. Polskę reprezentować będzie Sara James, która jest faworytką wielu fanów konkursu również w innych krajach. Jaka jest nagroda dla zwycięzcy Eurowizji Junior 2021? Co dostaje najlepszy uczestnik konkursu? Sprawdźcie poniżej, co powędruje w tym roku do zwycięzcy.

Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu? To zastanawia wiele osób. Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja Junior 2021. Tegoroczny Konkurs Piosenki dla Dzieci odbędzie się w niedzielę 19 grudnia w paryskim Le Seine Musicale. Polską reprezentantką za sprawą specjalnych preselekcji w programie Szansa na Sukces. Eurowizja Junior została 13-letnia Sara James. Zwyciężczyni The Voice Kids 4 porównywana do Whitney Houston, pojawi się na wielkiej scenie z piosenką Somebody. Co ciekawe, autorami singla są między innymi: Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali eurowizyjne kawałki Roksany Węgie„Anyone I Want To Be” oraz „Superhero” Viki Gabor. To właśnie z tymi singlami dwie utalentowane artystki, triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku. O co walczą uczestnicy Eurowizji Junior 2021? Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca konkursu?

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA

Jaka jest nagroda na Eurowizji Junior 2021? Co dostaje uczestnik zajmujący pierwsze miejsce? Takie pytanie nurtuje wiele osób. Od lat nagrodą wręczaną zwycięzcy muzycznego konkursu jest pamiątkowa statuetka w kształcie mikrofonu oraz kwiaty. Dodatkiem do nagrody jest także możliwość zorganizowania kolejnej edycji Eurowizji Junior właśnie w kraju zwycięzcy. Nagroda pieniężna nie jest przewidziana.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy rusza głosowanie na Eurowizję Junior 2021? Gdzie głosować online na faworytów?

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?