Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu?

2021-12-19 10:56
Eurowizja Junior 2021
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2021 już 19 grudnia. Polskę reprezentować będzie Sara James, która jest faworytką wielu fanów konkursu również w innych krajach. Jaka jest nagroda dla zwycięzcy Eurowizji Junior 2021? Co dostaje najlepszy uczestnik konkursu? Sprawdźcie poniżej, co powędruje w tym roku do zwycięzcy.

Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu? To zastanawia wiele osób. Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja Junior 2021. Tegoroczny Konkurs Piosenki dla Dzieci odbędzie się w niedzielę 19 grudnia w paryskim Le Seine Musicale. Polską reprezentantką za sprawą specjalnych preselekcji w programie Szansa na Sukces. Eurowizja Junior została 13-letnia Sara James. Zwyciężczyni The Voice Kids 4 porównywana do Whitney Houston, pojawi się na wielkiej scenie z piosenką Somebody. Co ciekawe, autorami singla są między innymi: Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali eurowizyjne kawałki Roksany Węgie„Anyone I Want To Be” oraz „Superhero” Viki Gabor. To właśnie z tymi singlami dwie utalentowane artystki, triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku. O co walczą uczestnicy Eurowizji Junior 2021? Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca konkursu?

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA

Jaka jest nagroda na Eurowizji Junior 2021? Co dostaje uczestnik zajmujący pierwsze miejsce? Takie pytanie nurtuje wiele osób. Od lat nagrodą wręczaną zwycięzcy muzycznego konkursu jest pamiątkowa statuetka w kształcie mikrofonu oraz kwiaty. Dodatkiem do nagrody jest także możliwość zorganizowania kolejnej edycji Eurowizji Junior właśnie w kraju zwycięzcy. Nagroda pieniężna nie jest przewidziana.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy rusza głosowanie na Eurowizję Junior 2021? Gdzie głosować online na faworytów?

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze