Barbara Pravi

i

Autor: FTV / JOÊL SAGET

Barbara Pravi - wiek, partner, płyta, polskie korzenie. Co wiemy o gwieździe Eurowizji?

2021-12-19 12:51

Dzięki występowi na Eurowizji Barbara Pravi stała się jedną z najpopularniejszych francuskich artystek młodego pokolenia. Jej utwór Voile zachwycił europejską publiczność, o czym świadczy zajęcie przez nią 2. miejsca w konkursie. Co wiemy o piosenkarce, która z dumą mówi o swoich polskich korzeniach? Sprawdźcie koniecznie!

Barbara Pravi - wiek, partner, płyta, polskie korzenie: oto informacje, jakich polscy internauci poszukują najczęściej w kontekście gwiazdy Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Bez wątpienia Barbara Pravi ma wielkie szanse na odniesienie międzynarodowego sukcesu, a to wszystko za sprawą swojego przepięknego wokalu, jak i zdolności do przekazywania nim emocji. Polscy fani Barbary Pravi będą mieli okazję zobaczyć gwiazdę na żywo podczas dwóch zaplanowanych koncertów w Polsce. Wcześniej artystka pojawi się na gali French Touch 2021. Co o niej wiemy?

Barbara Pravi - wiek

Ile lat ma wykonawczyni hitu Voile? Barbara Pravi przyszła na świat 10 kwietnia 1993 roku. Oznacza to, że w tym roku skończyła dokładnie 28 lat.

Barbara Pravi - partner

Jak to bywa w przypadku gwiazd muzyki, internauci są ciekawi, z kim spotyka się gwiazda francuskiej piosenki. Wokalistka strzeże swojej prywatności i nie dodaje zdjęć, które mogłyby sugerować, że jest z kimś związana. 

Sonda
Eurowizja 2022 - kto powinien reprezentować Polskę?

Barbara Pravi - płyta

Fani talentu Barbary mogą już słuchać jej debiutanckiego krążka. Płyta On n’enferme pas les oiseaux ukazała się na rynku w sierpniu tego roku i zebrała świetne recenzje zarówno od fanów, jak i od krytyków muzycznych.

Barbara Pravi - polskie korzenie

Nie jest tajemnicą, że piosenkarka ma polskie korzenie. Artystka z dumą opowiada o tym fakcie ze swojego życia. Babcia Barbary była Polką. Niestety gwiazda Eurowizji nie miała okazji, by ją poznać.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!