Barbara Pravi - wiek, partner, płyta, polskie korzenie. Co wiemy o gwieździe Eurowizji?

2021-10-28 17:01
Barbara Pravi
Autor: FTV / JOÊL SAGET

Dzięki występowi na Eurowizji Barbara Pravi stała się jedną z najpopularniejszych francuskich artystek młodego pokolenia. Jej utwór Voile zachwycił europejską publiczność, o czym świadczy zajęcie przez nią 2. miejsca w konkursie. Co wiemy o piosenkarce, która z dumą mówi o swoich polskich korzeniach? Sprawdźcie koniecznie!

Barbara Pravi - wiek, partner, płyta, polskie korzenie: oto informacje, jakich polscy internauci poszukują najczęściej w kontekście gwiazdy Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Bez wątpienia Barbara Pravi ma wielkie szanse na odniesienie międzynarodowego sukcesu, a to wszystko za sprawą swojego przepięknego wokalu, jak i zdolności do przekazywania nim emocji. Polscy fani Barbary Pravi będą mieli okazję zobaczyć gwiazdę na żywo podczas dwóch zaplanowanych koncertów w Polsce. Wcześniej artystka pojawi się na gali French Touch 2021. Co o niej wiemy?

Barbara Pravi - wiek

Ile lat ma wykonawczyni hitu Voile? Barbara Pravi przyszła na świat 10 kwietnia 1993 roku. Oznacza to, że w tym roku skończyła dokładnie 28 lat.

Barbara Pravi - partner

Jak to bywa w przypadku gwiazd muzyki, internauci są ciekawi, z kim spotyka się gwiazda francuskiej piosenki. Wokalistka strzeże swojej prywatności i nie dodaje zdjęć, które mogłyby sugerować, że jest z kimś związana. 

Sonda
Eurowizja 2022 - kto powinien reprezentować Polskę?

Barbara Pravi - płyta

Fani talentu Barbary mogą już słuchać jej debiutanckiego krążka. Płyta On n’enferme pas les oiseaux ukazała się na rynku w sierpniu tego roku i zebrała świetne recenzje zarówno od fanów, jak i od krytyków muzycznych.

Barbara Pravi - polskie korzenie

Nie jest tajemnicą, że piosenkarka ma polskie korzenie. Artystka z dumą opowiada o tym fakcie ze swojego życia. Babcia Barbary była Polką. Niestety gwiazda Eurowizji nie miała okazji, by ją poznać.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze