Valentina Tronel

i

Autor: screen z YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2021 - GWIAZDY. Kto wystąpi na scenie i kim są wszyscy goście specjalni?

2021-12-19 13:45

Finał Eurowizji Junior 2021 już w niedzielę 19 grudnia. Na wszystkich widzów czeka niezapomniany wieczór, który obfitować będzie w muzyczne brzmienia. Oprócz uczestników Konkursu, na scenie pojawią się także goście specjalni! Kto to będzie? Kogo zobaczymy na scenie oprócz prowadzących wydarzenie? Będzie się działo!

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia we Francji. To wszystko za sprawą Valentiny Tronel i jej piosenki J'imagine, która zwyciężyła poprzednią edycję Konkursu. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod Paryżem, dokładnie w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt. Polskę reprezentować będzie 13-letnia Sara James z piosenką Somebody. Co ciekawe, nasza artystka znajduje się w gronie faworytów tuż obok Armenii, Francji, Rosji, Gruzji, a także Włoch. Na tydzień przed finałem Konkursu, poznaliśmy kolejność występów na Eurowizji Junior 2021. Reprezentantka Polski - Sara James zaśpiewa na scenie jako trzecia, a towarzyszyć będą jej tancerze z grupy Egurrola Dance Studio, w tym Amelia Otremba z You Can Dance - Nowa Generacja. Oprócz uczestników Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz prowadzących wydarzenie, na scenie zobaczymy także gości specjalnych. Kto to będzie?

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James

Eurowizja Junior 2021 - goście specjalni. Kto wystąpi?

Kto pojawi się na Eurowizji Junior 2021 jako gość specjalny? Te nazwiska robią wrażenie! Wiemy już, że 19. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci otworzy francuski duet Ofenbach, składający się z Doriana Lauduique i César de Rummela. Ponadto podczas wydarzenia swoim głosem zaczaruje wszystkich francuska artystka, która podczas Eurowizji 2021 zajęła drugie miejsce. Mowa oczywiście o Barbarze Pravi, która zaprezentuje się w piosence Voila. To jednak nie koniec. Na scenie w świątecznej wersji J'imagine usłyszymy także Valentinę Tronel, która wygrała Eurowizję Junior 2020. Występ młodej artystki będzie mieć wydźwięk charytatywny, ponieważ zgromadzone środki za ten cover zostaną przekazane dla Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci - UNICEF.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - HASŁO. Co oznacza i dlaczego zostało wybrane?