Sara James

i

Autor: DAWID ZIEMBA

Eurowizja Junior 2021: GŁOSOWANIE: jak głosować na Polskę? [ONLINE, NUMER SMS]

2021-12-19 17:52

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci każdego roku wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się już w niedzielę, 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt, pod Paryżem. Na scenie wystąpią reprezentanci z aż dziewiętnastu państw i to właśnie oni powalczą o pamiątkową statuetkę w kształcie mikrofonu. W jaki sposób można oddać głos na Sarę James, reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2021? Sprawdźcie szczegóły głosowania.

Eurowizja Junior 2021: jak głosować na Polskę? 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się we Francji, za sprawą spektakularnego zwycięstwa Valentiny, która w 2020 roku na eurowizyjnej scenie wykonała utwór J’imagine i rozkochała w sobie wielomilionową publiczność. Podczas Eurowizji Junior 2021 Polskę reprezentować będzie Sara James, która wygrała specjalną odsłonę programu Szansa na sukces. W La Seine Musicale zaśpiewa piosenkę Somebody. Wiadomo już, że w roli prowadzących imprezę wystąpią: Élodie Gossuin, Olivier Minne oraz Carla. Nie zabraknie również gości specjalnych - na eurowizyjnej scenie popis swoich wokalnych umiejętności dadzą: Ofenbach, Barbara Pravi oraz Valentina. Wszyscy fani Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci już teraz zastanawiają się, w jaki sposób mogą zagłosować na swojego faworyta. Przychodzimy z pomocą i podrzucamy najważniejsze informacje w temacie głosowania podczas Eurowizji Junior 2021. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Eurowizja Junior 2021: jak głosować na Polskę?

Najważniejszą informacją w temacie głosowania jest to, że Polacy również mogą głosować na Sarę James. Na dwa dni przed wielkim finałem Eurowizji Junior 2021, czyli w piątek 17 grudnia 2021 roku, startuje głosowanie online, które będzie dostępne za pośrednictwem strony vote.junioreurovision.tv lub www.jesc.tv. W pierwszej turze głosowania będzie można wziąć udział do 19 grudnia, do godziny 15:59. Oddanie głosu będzie ponownie możliwe po obejrzeniu wszystkich występów. Widzowie na ponowne głosowanie będą mieli 15 minut. Jeżeli chodzi o głosowanie SMS - w 2016 roku stwierdzono, że zbyt mało osób wysyłało SMSy w trakcie trwania konkursu, dlatego podjęto decyzję o rezygnacji z tej formy oddawania głosów.