Taniec z gwiazdami 2021 - pary, uczestnicy

i

Autor: WBF

Taniec z gwiazdami 2021: Uczestnicy i pary jesiennej edycji! Kto wystąpi?

2021-07-21 8:11

Kto wystąpi w jesiennej edycji programu Taniec z gwiazdami 2021? Pary kolejnej odsłony tanecznego show Polsatu nie zostały jeszcze ogłoszone, ale wiadomo już, kim są uczestnicy jesiennej edycji programu. Poznajcie nazwiska wszystkich gwiazd, które pojawią się na parkiecie 12. edycji show!

Spis treści

  1. Taniec z gwiazdami 12 - uczestnicy
  2. Taniec z gwiazdami 12: Kiedy nowe odcinki?

Kto wystąpi w 12. edycji Tańca z gwiazdami? Uczestnicy jesiennej edycji wyszli już na światło dzienne. Nieco ponad miesiąc przed startem programu Polsat ujawnił już komplet gwiazd, które pojawią się na parkiecie Dancing With The Stars. Pary z pewnością dostarczą wielu emocji, bo już po ogłoszeniu nazwisk pierwszych uczestników było widać, że stacji znów udało się zgromadzić bardzo ciekawe gwiazdy.

Taniec z gwiazdami 12 - uczestnicy

Od połowy czerwca 2021 roku telewizja Polsat ogłaszała kolejne nazwiska uczestników 12. edycji Tańca z gwiazdami. Obecnie znamy już wszystkie gwiazdy, które pojawią się na parkiecie jesiennej odsłony najpopularniejszego tanecznego show. Poniżej znajdziecie pełną listę uczestników Tańca z gwiazdami 2021.

Polsat potwierdził, że w 12. edycji programu Taniec z gwiazdami wystąpią następujący uczestnicy:

Taniec z gwiazdami 12: Kiedy nowe odcinki?

W 12. edycji Tańca z gwiazdami czeka nas spora zmiana. Od jesieni 2021 program Dancing With The Stars nadawany będzie w Polsacie nie w piątki, jak dotychczas, a w poniedziałki.

Kiedy wystartuje jesienna edycja TzG? Polsat nie ogłosił jeszcze oficjalnie daty premiery 12. edycji Tańca z gwiazdami, ale wydaje się, że najbardziej prawdopodobny dzień emisji pierwszego odcinka to poniedziałek 6 września.

Ostatnią edycję Tańca z gwiazdami (wiosna 2021) wygrali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Zwycięska para pokonała w finale Julię Wieniawę ze Stefano Terrazzino. Trzecie miejsce zajęli Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.06.2021