Fit Oldboy Wojciech Węcławowicz uczestnikiem Tańca z Gwiazdami 2021

i

Autor: instagram.com / Fit Oldboy

Taniec z gwiazdami: Wojciech Węcławowicz uczestnikiem 12. edycji! Fit Oldboy wygra show?

2021-07-11 12:46

Wojciech Węcławowicz dołącza do grona uczestników 12. edycji programu Taniec z gwiazdami! Grono VIP-ów, które zatańczą w jesiennej edycji Dancing With The Stars jest już prawie w komplecie. Zobaczcie, kim jest Fit Oldboy Wojciech Węcławowicz i jakie ma szanse w tanecznej walce z pozostałymi uczestnikami TzG 12.

Taniec z gwiazdami 12 zbliża się wielkimi krokami. Choć wakacje w pełni, lista uczestników jesiennej edycji tanecznego show Polsatu szybko się zapełnia. W końcu do premiery pierwszego odcinka nowej odsłony Dancing With The Stars zostało już tylko kilka tygodni...

Telewizja Polsat ujawniła właśnie nazwisko kolejnego uczestnika Tańca z gwiazdami 12. Do składu tytułowych gwiazd show dołączył właśnie popularny Fit Oldboy, czyli Wojciech Węcławowicz!

Kim jest Fit Oldboy i co o nim wiemy? Sprawdźcie poniżej!

mam 67lat i dopiero się rozkręcam

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

Wojciech Węcławowicz w Tańcu z gwiazdami

Na Instagramie nie brakuje przeróżnych guru fitness i atletów, ale większość z nich to trenerzy i sportowcy w wieku dwudziestu kilku lat, a już naprawdę niewielu przekracza czterdziestkę. Wszystkich ich nakrywa czapką facet, który swoją przygodę z siłownią rozpoczął dopiero po sześćdziesiątce! 

Wojciech Węcławowicz prowadzi na Instagramie konto pod ksywką Fit Oldboy. 

- tak pisze o sobie sam w sekcji bio pan Wojciech Węcławowicz. Skromność to kolejna z jego zalet... wystarczy spojrzeć na zamieszczane przez niego zdjęcia. Jeśli ten facet dopiero się rozkręca, to strach pomyśleć, jaką formę osiągnie po siedemdziesiątce :) 

Zobaczcie sami - takiej sylwetki i kondycji może panu Wojciechowi zazdrościć niejeden znacznie młodszy mistrz fitnessu.

Wojciech Węcławowicz, czyli popularny w sieci @fit_oldboy ? Swoją przemianę sylwetki zaczął po sześdziesiątce, a obecnie formy zazdroszczą mu nawet dwudziestolatkowie ? W internecie motywuje miliony Polaków, by zmienili swoje życie na lepsze? O kondycję fizyczną Wojtka na naszym parkiecie jesteśmy spokojni. Powodzenia w programie!

- tak nowego uczestnika jesiennej edycji Tańca z gwiazdami 2021 przedstawiają producenci show. 

My również jesteśmy przekonani, że Fit Oldboy poradzi sobie w Dancing With The Stars znakomicie. Kto wie, może nawet wygra tę edycję?