Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: VIPHOTO/East News

Taniec z gwiazdami 2021: Łukasz "Juras" Jurkowski uczestnikiem. To gwiazdor MMA

2021-07-16 9:51

Twórcy Tańca z gwiazdami 2021 ujawnili kolejnego uczestnika jesiennej edycji show. Tym razem okazał się nim Łukasz "Juras" Jurkowski - mistrz MMA, komentator sportowy i współprowadzący show Ninja Warrior Polska. Wejście na parkiet taneczny będzie dla niego całkowicie nowym doświadczeniem. Jak sobie poradzi?

Taniec z gwiazdami 2021 kompletuje listę uczestników nowej edycji. Jak dotąd twórcy show stawiali przede wszystkim na osoby rozpoznawalne w sieci - w Tańcu z gwiazdami 2021 zatańczą m.in. Kinga Sawczuk, Oliwia Bieniuk czy Sylwia Bomba. Na parkiecie zobaczymy też himalaistę Denisa Urubko, gwiazdora disco polo Radka Liszewskiego czy żonę Sławomira, Magdalenę Kajrowicz.

Teraz do grona uczestników Tańca z gwiazdami 2021 dołączył Łukasz "Juras" Jurkowski. Jego nazwisko doskonale znane jest fanom sztuk walki - Juras to jeden z prekursorów MMA w Polsce, który ma za sobą kilkanaście zwycięstw w oktagonie. Łukasz Jurkowski to też komentator sportowy specjalizujący się nie tylko w pojedynkach, ale i piłce nożnej. Jest też współprowadzącym Ninja Warrior Polska w Polsacie.

Chce to już zobaczyć ? mój faworyt!!!! ?

W końcu ktoś znany ??

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

REWELACJA!!!

Łukasz Juras Jurkowski w Tańcu z gwiazdami 2021

Czy Łukasz Jurkowski zostanie czarnym koniem Tańca z gwiazdami 2021? Choć Juras być może nie kojarzy się z tańcem, niewykluczone przecież, że pójdzie w śladu Mariusza Pudzianowskiego, który wiele lat temu zawojował parkiet i w 2008 roku otarł się o zwycięstwo w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno. Z kim zatańczy Łukasz Jurkowski? Tego na razie nie wiadomo.

Fani Tańca z gwiazdami bardzo entuzjastycznie zareagowali na udział sportowca w show.

- czytamy w komentarzach.

Będziecie mu kibicować?