You Can Dance - nowa generacja: Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w nowych rolach!

2021-06-11 10:35 mm
Ida Nowakowska, Agustin Egurrola
Autor: wbf

Znamy kolejne szczegóły na temat nadchodzącego tanecznego show TVP. W programie "You Can Dance - nowa generacja" pojawią się dobrze nam znani Ida Nowakowska i Agustin Egurrola. W jakich rolach wystąpią i czym program będzie różnić się od You Can Dance znanego z TVN? Kto jeszcze pojawi się w tanecznym show Telewizji Polskiej? Zobaczcie, co już wiadomo na temat pierwszego sezonu programu "You Can Dance - nowa generacja".

Już jesienią startuje nowy program taneczny Telewizji Polskiej, choć jego pierwowzór jest już świetnie znany polskim widzom. Chodzi oczywiście o zapowiadane od dłuższego czasu "You Can Dance - nowa generacja".

Na początku czerwca ruszyły castingi do programu, a tymczasem TVP ujawnia skład prowadzących i jurorów swojego nowego show.

Kto poprowadzi "You Can Dance - nowa generacja", a kto zasiądzie w jury? Zobaczcie, co wiemy o nowym programie tanecznym Telewizji Polskiej.

You Can Dance - nowa generacja: jurorzy

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, głównym jurorem programu "You Can Dance - nowa generacja" jest świetnie nam znany Agustin Egurrola. Choreograf do niedawna prowadził skład sędziowski Dance Dance Dance, a wcześniej pracował w programie You Can Dance na antenie TVN.

Wraz z Egurrolą w jury zasiądą Klaudia Antos oraz Michał "Misha" Kostrzewski.

You Can Dance - nowa generacja: prowadząca

9 czerwca Telewizja Polska ujawniła, że gospodynią programu You Can Dance TVP będzie Ida Nowakowska-Herndon!

Ida do niedawna pracowała z Agustinem Egurrolą w jury Dance Dance Dance. W TVP pracuje od 3 lat - wcześniej prowadziła program "Bake Off Junior" oraz "Bake Off - Ale ciacho!". Jest też jedną z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących „Pytanie na Śniadanie”.

Na początku maja, tuż przed finałem trzeciej edycji Dance Dance Dance, Ida Nowakowska urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem chłopca jest Jacek Herndon, z którym Ida studiowała aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Para pobrała się w 2015 roku.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE