Piotr Mróz wystąpi w programie Taniec z gwiazdami 2021

i

Autor: WBF

Taniec z gwiazdami: Piotr Mróz dołącza do uczestników! Kim jest i z kim zatańczy?

2021-07-06 9:56

Uczestnicy nowej edycji programu Taniec z gwiazdami 2021 już prawie w komplecie! Do grona gwiazd, które zobaczymy jesienią w 12. edycji Dancing With The Stars dołączył właśnie Piotr Mróz. Kim jest nowy uczestnik TzG? Czy wiadomo już, z kim zatańczy Piotr Mróz? Zobaczcie najnowsze informacje o uczestnikach Tańca z gwiazdami 12!

Spis treści

  1. Piotr Mróz w Tańcu z gwiazdami
  2. Kim jest Piotr Mróz?
  3. Taniec z gwiazdami - uczestnicy prawie w komplecie

Lista uczestników Tańca z gwiazdami 2021 powoli się zamyka! Polsat opublikował właśnie nazwisko kolejnej gwiazdy jesiennej edycji swojego tanecznego show. Do uczestników Tańca z gwiazdami 12 dołącza Piotr Mróz!

Fani polskich seriali kryminalnych świetnie znają go choćby z obsady "Gliniarzy". Co jeszcze o nim wiemy?

Piotr Mróz w Tańcu z gwiazdami

Tej jesieni Taniec z gwiazdami na pewno będzie cieszył się sporą popularnością, bo wśród uczestników nie brakuje znanych i lubianych gwiazd. Polsat ujawnił właśnie nazwisko siódmego uczestnika.

Nowy dzień, to i nowa gwiazda nadchodzącej edycji @tanieczgwiazdami ⭐ Piotr Mróz - aktor, którego doskonale znacie z @gliniarze ? W serialu wciela się w rolę starszego aspiranta Kubę Roguza. Nie straszne mu kryminalne zagadki oraz niekontrolowane sytuacje. Ciekawi jesteśmy jak @piotrmroz1988 poradzi sobie w naszym programie? Powodzenia!✌️

- czytamy w najnowszym poście opublikowanym na oficjalnym profilu Tańca z gwiazdami na Instagramie.

Kim jest Piotr Mróz?

Piotr Mróz jest aktorem znanym głównie z polskich seriali. Występował w takich produkcjach, jak "Klan", "M jak miłość" czy "Na Wspólnej". W ostatnim czasie wciela się w rolę policjanta, aspiranta Jakuba Roguza w produkowanym od 2016 roku serialu "Gliniarze". Pojawia się także w serialu "Barwy szczęścia". Piotr Mróz wystąpił też w filmie "Listy do M 3".

Piotr Mróz ma 33 lata i 184 cm wzrostu.

Na razie nie wiadomo jeszcze z kim zatańczy w jesiennej edycji Tańca z gwiazdami, bo pary ogłoszone zostaną prawdopodobnie dopiero w drugiej połowie wakacji.

Taniec z gwiazdami - uczestnicy prawie w komplecie

Do tej pory telewizja Polsat potwierdziła, że w 12. edycji Tańca z gwiazdami wystąpią:

Polsat potwierdził, że w 12. edycji programu Taniec z gwiazdami wystąpią następujący uczestnicy:

  • Denis Urubko
  • Kinga Sawczuk
  • Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała
  • Sylwia Bomba
  • Oliwia Bieniuk
  • Radek Liszewski
  • Piotr Mróz
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021