Kajra w Tańcu z gwiazdami 2021! Żona Sławomira wśród uczestników

2021-06-26 22:31 kp
Kajra i Sławomir
Autor: WBF

Zupełnie niespodziewanie w sobotni wieczór poznaliśmy kolejnego uczestnika Tańca z gwiazdami 2021! To żona Sławomira znana jako Kajra. Udział gwiazdy w show ogłoszono podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2021 w Operze Leśnej w Sopocie. Czy Kajra będzie "rozpalona jak motocykl" i podbije serca fanów Tańca z gwiazdami 2021?

Poznajemy kolejnych uczestników Tańca z gwiazdami 2021. Do Oliwii Bieniuk, Denisa Urubko, Sylwii Bomby i Kingi Sawczuk dołączyła Magdalena Kajrowicz, znana powszechnie po prostu jako Kajra. To oczywiście żona popularnego Sławomira, który rozpala parkiety swoimi hitem Miłość w Zakopanem. Kajra bardzo często towarzyszy mu na scenie. 

Jedno jest więc pewne - taniec na scenie nie jest obcy Magdalenie Kajrowicz. Czy jednak żona Sławomira opanuje skomplikowane układy salsy, czaczy czy walca? Tego dowiemy się jesienią w Polsacie.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kajra w Tańcu z gwiazdami 2021

Podczas #polsatsuperhitfestiwal ogłosiliśmy kolejną gwiazdę 12. edycji @tanieczgwiazdami ⭐️ Kajra - Magdalena Kajrowicz-Zapała, aktorka i piosenkarka, która razem ze Sławomirem pobiła muzycznie Polskę. Ciekawi jesteśmy, czy w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaprezentuje się do piosenki „Weselny pyton”?🥰

- tak nową uczestniczkę Tańca z gwiazdami 2021 przedstawiono na profilu programu na Instagramie.

Na razie pozostaje oczywiście tajemnicą, kto zostanie tanecznym partnerem Kajry. Na publiczności z pewnością jednak będzie ją wspierał Sławomir i nie ma wątpliwości, że najchętniej zatańczyłby z nią :)

Będziecie kibicować żonie Sławomira?

NAJNOWSZE