Taniec z gwiazdami 2021: Kinga Sawczuk uczestniczką. Kim jest?

2021-06-24 9:29 kp
Kinga Sawczuk
Autor: Youtube/ Kinga Sawczuk

Taniec z gwiazdami 2021 kompletuje uczestników! A ponieważ gwiazdy sieci podbijają ostatnio serca fanów, nic dziwnego, że coraz więcej blogerów, youtuberów czy tiktokerów otrzymuje zaproszenia do programów telewizyjnych. Przyszedł czas na Kingę Sawczuk w Tańcu z gwiazdami 2021! Blogerka już jesienią pokaże swoje umiejętności na parkiecie nowej edycji show.

Już jesienią Taniec z gwiazdami wróci na antenę Polsatu z nową edycją i nowymi uczestnikami. Za każdym razem lista znanych nazwisk, które pojawią się na parkiecie, wzbudza wśród widzów sporo emocji. Po Oliwii Bieniuk, Denisie Urubko i Sylwii Bombie przyszedł czas na ogłoszenie kolejnej gwiazdy Tańca z gwiazdami 2021. To znana zapewne młodszemu pokoleniu gwiazda internetu, Kinga Sawczuk.

Twórcy kolejnych edycji Tańca z gwiazdami coraz chętniej sięgają po gwiazdy sieci. Internetowi celebryci mogą pochwalić się imponującymi liczbami obserwujących ich kanały w internecie, zatem nic dziwnego, że interesuje się nimi również telewizja. Teraz swoje umiejętności na parkiecie Tańca z gwiazdami 2021 pokaże blogerka i youtuberka, Kinga Sawczuk. Kim jest?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kinga Sawczuk w Tańcu z gwiazdami 2021

Jak czytamy w opisie Kingi Sawczuk na stronie Tańca z gwiazdami 2021, blogerka działa w sieci jako Kompleksiara. Blogerka ma 20 lat, a jej konto w serwisie Youtube śledzi prawie 500 tysięcy osób! Jeszcze lepszym wynikiem Kinga Sawczuk może pochwalić się na Instagramie - tam ma ponad milion followersów. Kinga Sawczuk nie tylko dzieli się w sieci tipami na dobry wygląd, zdjęcia czy po prostu swoimi zainteresowaniami, ale i coraz lepiej radzi sobie w muzyce. Influencerka stworzyła też na Youtube własny profil Kinga Sawczuk Music, na którym zamieszcza swoje covery znanych hitów - jak dotąd nagrała swoje wersje piosenek 2:00 Sanah oraz Fiołkowe pole Sobela.

Jak myślicie jak Kinga Sawczuk poradzi sobie w Tańcu z gwiazdami 2021?

NAJNOWSZE