Taniec z gwiazdami 2021: Denis Urubko uczestnikiem. Kim jest?

2021-06-16 7:33 kp
Denis Urubko
Autor: Albin Marciniak/East News

Taniec z gwiazdami 2021 odsłania przed fanami kolejne tajemnice. Po ogłoszeniu pierwszej uczestniczki, którą została Oliwia Bieniuk, przyszedł czas na ujawnienie nazwiska pierwszego mężczyzny, który pojawi się na parkiecie. To Denis Urubko, himalaista, który ma na swoim koncie zdobycie największych gór świata. Jak sobie poradzi na parkiecie i z kim zatańczy?

Już jesienią na antenę Polsatu zawita Taniec z gwiazdami 2021. Jak zwykle twórcy postarali się, by wśród uczestników programu znalazły się najróżniejsze gwiazdy, które zapewnią widzą doskonałą rozrywkę. Właśnie poznaliśmy drugiego uczestnika show - to Denis Urubko, którego nazwisko jest doskonale znane fanom himalaizmu.

Przypomnijmy, że pierwszą gwiazdę Tańca z gwiazdami 2021 Polsat ogłosił w ubiegłym tygodniu i została nią 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk. Młoda celebrytka już od dłuższego czasu stawia odważne kroki w showbiznesie i kolekcjonuje fanów na swoim profilu na Instagramie. Teraz będzie miała okazję pokazać swoje umiejętności taneczne na parkiecie ogólnopolskiej telewizji.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Denis Urubko w Tańcu z gwiazdami 2021

Denis Urubko to jednak człowiek z zupełnie innej "bajki". 47-letni himalaista zasłynął odważnymi wyprawami Koronę Himalajów i Karakorum. To on w 2018 roku przerwał wyprawę na K2 i brał udział w głośnej akcji na Nanga Parbat, która miała uratować Élisabeth Revol i Tomasza Mackiewicza. Urubko ma też za sobą kilkanaście publikacji dotyczących himalaizmu, a na koncie również ważne, branżowe nagrody.

Denis Urubko urodził się na terenie dzisiejszej Rosji i ma obywatelstwo rosyjskie i polskie. Co ciekawe, z wykształcenia jest...aktorem. Z kim zatańczy? To wciąż tajemnica, bo twórcy Tańca z gwiazdami 2021 nie ujawnili jeszcze, którzy z tancerzy pojawią się z gwiazdami na parkiecie.

NAJNOWSZE