Taniec z gwiazdami: Iza Małysz uczestniczką show! Z kim zatańczy żona Adama Małysza?

2021-07-21 6:51 mm
Iza Małysz
Autor: WBF

Plotki potwierdziły się! Izabela Małysz dołącza do grona uczestników 12. edycji Tańca z gwiazdami! Żona Adama Małysza jest jednocześnie ostatnią gwiazdą jesiennej odsłony tanecznego show Polsatu. Z kim zatańczy Iza Małysz? Zobaczcie, co wiadomo o starcie żony skoczka w najnowszej edycji Dancing With The Stars!

A jednak przecieki okazały się prawdziwe! Telewizja Polsat poinformowała, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami do uczestników jesiennej edycji programu Taniec z gwiazdami dołącza Iza Małysz!

📣💥 Booom! To właśnie dzisiaj ujawniamy ostatnią gwiazdę nadchodzącej 12. edycji #TZG ⭐ Izabela Małysz - businesswoman oraz menedżerka sportu. Prywatnie żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego @adammalyszofficial i mama ich 23-letniej córki Karoliny ⛷ 

- piszą producenci Tańca z gwiazdami ogłaszając ostatnią uczestniczkę jesiennej edycji show.

Izabela Małysz to żona jednego z najlepszych polskich sportowców ostatnich dziesięcioleci, skoczka narciarskiego Adama Małysza. 

Iza i Adam Małyszowie są małżeństwem od 1997 roku. Żona skoczka ma obecnie 42 lata. 

Niestety nie wiemy jeszcze, z kim zatańczy Iza Małysz w 12. edycji Tańca z gwiazdami. Organizatorzy ujawnią pary programu najpewniej w ciągu najbliższych dni. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE