Taniec z gwiazdami 2021: Oliwia Bieniuk na parkiecie. Kim jest córka Anny Przybylskiej?

2021-06-10 10:28 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Stacja Polsat zdradziła pierwsze szczegóły dotyczące nowej edycji Tańca z gwiazdami. Jesienią show powróci na antenę z nowymi uczestnikami. Pierwszą ogłoszoną celebrytką, która zatańczy w Tańcu z gwiazdami 2021, została Oliwia Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka odważnie stawia pierwsze kroki w showbiznesie. Jak sobie poradzi na parkiecie?

Oliwia Bieniuk to pierwsza gwiazda Tańca z gwiazdami 2021. 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka od dawna powoli pnie się po drabinie showbiznesu i poszukuje w nim miejsca dla siebie. Wschodzącą influencerkę na Instagramie obserwuje już prawie 200 tysięcy osób, a ona sama nie ukrywa, że chciałaby związać się w przyszłości z aktorstwem.

Teraz Oliwia Bieniuk ma szansę pokazać się szerokiej publiczności. Polsat ogłosił, że Oliwia Bieniuk to pierwsza uczestniczka Tańca z gwiazdami 2021.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy @tanieczgwiazdami ⭐️Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

- czytamy na Instagramie Tańca z gwiazdami.

Oliwia Bieniuk to na razie jedyna gwiazda Tańca z gwiazdami 2021, której udział w show ujawniła telewizja Polsat. Z kim zatańczy? To wciąż tajemnica, bo Polsat nie zdradził jeszcze, kim będą partnerzy i partnerki uczestników. Zapewne jednak nie będzie to uwielbiany przez fanów Jan Kliment, który jesienią zasiądzie na miejscu Agustina Egurroli wśród jurorów Mam talent w TVN.

Warto dodać, że Taniec z gwiazdami 2021 jesienią zmieni dzień emisji - tym razem show będziemy mogli oglądać w poniedziałkowe wieczory.

Będziecie kibicować Oliwii Bieniuk?

NAJNOWSZE