Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami. Z kim zatańczy? "Jestem otwarta"

2021-07-01 11:06 kp
Oliwia Bieniuk, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Choć ma dopiero 18 lat i raczkuje w świecie showbiznesu, Oliwia Bieniuk wzbudza zdecydowanie największe zainteresowanie spośród wszystkich uczestników Tańca z gwiazdami 2021. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie ukrywa, że już dziś czuje lekki stres przed wyjściem na parkiet. Co jeszcze powiedziała podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021?

Fani Tańca z gwiazdami 2021 z zainteresowaniem śledzą ogłoszenia dotyczące kolejnych uczestników jesiennej edycji show. Jak dotąd najwięcej emocji wzbudziła Oliwia Bieniuk, która była pierwszą ogłoszoną uczestniczką nowej edycji Tańca z gwiazdami. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka niedawno pisała maturę, a w wolnym czasie chętnie występuje w kolejnych sesjach zdjęciowych. Zdaniem wielu jej fanów urodą dorównuje słynnej mamie.

Taniec z gwiazdami 2021 może otworzyć Oliwii Bieniuk drzwi do prawdziwej kariery. Czy młoda influencerka pójdzie w stronę modelingu, a może w ślady mamy i zostanie aktorką? Oliwia jest jeszcze bardzo młoda i dopiero odkrywa swoje talenty.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Z kim zatańczy Oliwia Bieniuk?

Oliwię Bieniuk podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2021 wypatrzyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy postanowili podpytać ją o jej udział w Tańcu z gwiazdami 2021. Z kim chciałaby zatańczyć?

Jeszcze nie wiem i nie mam swojego faworyta. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.

- powiedziała Oliwia Bieniuk.

Okazuje się, że córka Anny Przybylskiej ma pewne doświadczenie związane z tańcem - w dzieciństwie trenowała balet. Oliwia zaznaczyła jednak, że niewiele z tego pamięta...

Jak myślicie, uda jej się zajść daleko w Tańcu z gwiazdami 2021?

NAJNOWSZE