Radek Liszewski uczestnikiem Tańca z gwiazdami 2021! To autor hitu Ona tańczy dla mnie

2021-07-01 9:44 kp
Radosław Liszewski
Autor: WBF

Do grona uczestników Tańca z gwiazdami 2021 dołączył Radosław Liszewski - lider zespołu Weekend i autor piosenki Ona tańczy dla mnie. Piosenkarz ma na co dzień styczność z muzyką, jednak czy odnajdzie się na parkiecie ze skomplikowanymi układami choreograficznymi? Z pewnością będzie miał spore grono kibiców - jego największy hit odtworzono ponad 128 milionów razy.

W czwartkowy poranek poznaliśmy kolejnego uczestnika nowej edycji Tańca z gwiazdami. Do Oliwii Bieniuk, Denisa Urubko, Sylwii Bomby, Kingi Sawczuk i Kajry dołączył Radosław Liszewski. To nazwisko znane doskonale wszystkim fanom disco polo - Radek jest liderem grupy Weekend, która wylansowała kawałek Ona tańczy dla mnie.

Radosław Liszewski może pochwalić się ogromnymi sukcesami w swojej branży. Jego najsłynniejszy kawałek jeszcze kilka lat temu królował na weselach, a liczba jego wyświetleń na Youtube wynosi ponad 128 milionów. Co ciekawe, piosenka świetnie sobie radzi w innych krajach - pod teledyskiem regularnie pojawiają się komentarze obcokrajowców, którzy odkryli właśnie polską muzykę taneczną.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Radosław Liszewski w Tańcu z gwiazdami 2021

Radosław Liszewski to drugi po Denisie Urubko mężczyzna, który dołączył do Tańca z gwiazdami 2021.

Ten gentleman z muzyką i tańcem ma wiele wspólnego! Czas na ujawnienie kolejnej gwiazdy 12. edycji @tanieczgwiazdami ⭐ Radek Liszewski, lider zespołu Weekend. Jego wielki przebój "Ona tańczy dla mnie" został odtworzony w sieci ponad 128 mln razy i spowodował powrót muzyki tanecznej na salony! @radek_liszewski życzymy powodzenia na naszym parkiecie w poniedziałki oraz samych 🔟 od jurorów!

- czytamy w poście mu poświęconym na Instagramie programu.

Warto przypomnieć, że Taniec z gwiazdami 2021 zmienia dzień emisji. Po raz pierwszy program będzie emitowany w poniedziałkowe, a nie w piątkowe wieczory.

Jesteście ciekawi, jak Radosław Liszewski "zatańczy dla nas"?

NAJNOWSZE