Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba gwiazdą jesiennej edycji! Kim jest uczestniczka TzG?

2021-06-22 10:11 mm
Sylwia Bomba wystąpi w programie Taniec z gwiazdami 2021
Autor: WBF

Sylwia Bomba uczestniczką Tańca z gwiazdami - edycja jesień 2021! Była gwiazda Gogglebox dołączyła do nowych uczestników tanecznego programu Polsatu! Kim jest Sylwia Bomba, gdzie zaczynała karierę i czy ma szansę zostać największym hitem jesiennej edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami"?

Wakacje jeszcze się nie rozpoczęły, a Polsat już kusi jesienną ramówką! Stacja ogłasza, kim są nowi uczestnicy Tańca z gwiazdami. Na parkiecie tanecznego show pojawiają się kolejne gwiazdy. Po Oliwii Bieniuk i Denisie Urubko do uczestników "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" dołączyła Sylwia Bomba! Kim jest i co o niej wiemy?

Sylwia Bomba w Tańcu z gwiazdami

Polsat kolejny raz sięga po gwiazdy, które sprawdziły się w innych, bardziej niszowych programach telewizyjnych. Sylwia Bomba zasłynęła w stacji TTV dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", ale przez lata dała się poznać także widzom innych programów. Gościła m.in. na kanapie Kuby Wojewódzkiego.

Sylwia Bomba jest także influencerką, a jedną z jej największych pasji jest fotografia. Nowa uczestniczka Tańca z gwiazdami jest magistrem Sztuki po Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi!

Sonda
Lubisz taneczne show Polsatu?

Sylwia Bomba - wiek, dzieci, mąż, Instagram

Sylwia Bomba ma 35 lat i mieszka w Warszawie. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 760 tys. osób.

Uczestniczka Tańca z gwiazdami związana jest ze starszym od siebie o 14 lat mężczyzną o imieniu Jacek. Sylwia Bomba ma też córeczkę o imieniu Antonina.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Program „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” jest emitowany na antenie Polsatu od od 2014 roku. Najnowsza edycja będzie już 12. z rzędu. Wcześniej program nadawany był w telewizji TVN.

NAJNOWSZE