Zakazany owoc: Zerrin dostaje zawału, a Ender wychodzi za Alihana?! Nowe odcinki przyniosą wiele dramatów

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: Zerrin dostaje zawału, a Ender wychodzi za Alihana?! Nowe odcinki przyniosą wiele dramatów

Zakazany owoc: Zerrin dostaje zawału, a Ender wychodzi za Alihana?! Nowe odcinki przyniosą wiele dramatów

2022-09-28 13:26

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na dramatyczne zwroty akcji.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. W nowych odcinkach Ender pokrzyżuje plany Zeynep, a życie Emira zawiśnie na włosku. 

Zakazany owoc: nowe odcinki przyniosą sporo zaskoczeń

W nadchodzących odcinkach serialu "Zakazany owoc" Zeynep zauważy, że z Alihanem jest coś nie tak. Tymczasem Ender oznajmi Alihanowi, że wie, że to on podrzucił jej zdjęcia Yildiz. Postanowią połączyć siły w walce z Halitem i kobieta zaproponuje mu... małżeństwo. Gdy Zeynep oznajmi ukochanemu, że przyjmuje jego zaręczyny, rozmowę przerwie Ender obwieszczając, że nic z tego, bowiem ona jest już jego żoną. Tymczasem Yildiz będzie drżała ze strachu przez ujawnieniem jej knowań i padnie ofiarę szantażu, zaś Emir dostanie zawału. Czy wyjdzie z tego cało? Przekonamy się. Po więcej informacji odnośnie nadchodzących odcinków "Zakazanego owocu" zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi streszczeniami epizodów 69, 70, 71, 72 i 73:

Zakazany owoc: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial "Zakazany owoc" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Wyobrażasz sobie Zakazany owoc bez Zeynep i Alihana?
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24