Zakazany owoc 49, 50, 51, 52, 53 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc 49, 50, 51, 52, 53 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

Zakazany owoc 49, 50, 51, 52, 53 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-08-29 18:52

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 49, 50, 51, 52 i 53 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to popularna turecka telenowela emitowana przez Telewizję Polską, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Co wydarzy się w 49, 50, 51, 52 i 53 odcinku serialu "Zakazany owoc"? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc 49 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 49. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Halit, zazdrosny o domniemanych zalotników Ender, spędza z nią noc. Prezentacja promocyjna zorganizowana przez Ender odnosi wielki sukces. Zehra widzi, jak Alihan całuje się z Zeynep i obwieszcza to uczestnikom promocji.

Zakazany owoc 49 - gdzie i kiedy oglądać?

49. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 września 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 50 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 50. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz i Kemal odnajdują Zeynep. Cem zaprasza Zeynep na rozmowę i wytyka jej nieszczerość. Ender i Zehra próbują nakłonić Halita do pomocy w interesach. Yildiz chce dowiedzieć się od Defne, czy ona i Halit byli kiedyś parą, lecz słyszy wymijającą odpowiedź.

Zakazany owoc 50 - gdzie i kiedy oglądać?

50. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 6 września 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 51 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 51. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep ma wyrzuty sumienia co do Cema, Alihan zaś nadal z niej nie rezygnuje. Zeriin sugeruje Zeynep, by odpuściła sobie Alihana. Yildiz podejrzewa, że Halita coś łączy z Defne. Cem nie odchodzi z pracy i zamierza walczyć o Zeynep. Znowu przyjeżdża Emir i prosi Zeynep o pomoc w pilnym znalezieniu pracy.

Zakazany owoc 51 - gdzie i kiedy oglądać?

51. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 7 września 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 52 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 52. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep robi wyrzuty Alihanowi za to, że zatrudnił Emira. Ender wysyła Zehrę na kolację z klientem. Halit dostaje szału, gdy widzi, że kobieciarz Osman trzyma Zehrę za dłonie. Yildiz dowiaduje się, że Halit cichcem pojechał do Defne. W czasie konfrontacji Defne wyjawia, że Yildiz okradała Halita.

Zakazany owoc 52 - gdzie i kiedy oglądać?

52. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 8 września 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 53 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 53. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Halit wściekły na Yildiz wynosi się do hotelu. Ender odnajduje go i dochodzi do kolejnego zbliżenia. Yildiz wpada w popłoch i robi wszystko, by ratować skórę. Emir spostrzega w biurze Lilę i doznaje uczuciowego wstrząsu. Kemal demonstruje Halitowi, że zna się na komputerach.

Zakazany owoc 53 - gdzie i kiedy oglądać?

53. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 9 września 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć