Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Jak skończy się turecki serial?

2022-06-02 10:45

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Widzowie tureckiej telenoweli "Miłość i przeznaczenie" jeszcze w czerwcu zobaczą ostatni odcinek. Co wydarzy się w wielkim finale? Jak zakończą się losy Zejnep i Barysza?

Miłość i przeznaczenie - ostatni odcinek już tuż, tuż. Turecki hit znad Bosforu niesamowicie zauroczył polskich widzów i już chwile po swojej premierze stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju. Pierwsza emisja miała miejsce 3 grudnia 2021 roku w TVP2. Pamiętacie jeszcze, co się wtedy działo? Nikt nie przypuszczał, że tak wiele wydarzy się w serialu i u naszych ulubionych bohaterów. Niestety finałowe epizody są już widoczne na horyzoncie i za chwilę zobaczymy wielki finał. Widzowie z jednej strony chcą dowiedzieć się, jak zakończą się losy Zejnep i Barysza, a z drugiej chcieliby, aby ta historia trwała wiecznie. Sprawdźcie, co wydarzy się w 140. odcinku "Miłości i przeznaczenie" oraz kiedy zostanie wyemitowany w telewizji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - turecki serial, który zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie - data ostatniego odcinka

Turecka telenowela liczy łącznie 140 odcinków. Wszystkie są emitowane na kanale TVP2 od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem ma być Boże Ciało, gdzie spodziewana jest jednodniowa przerwa w emisji. Finałowy odcinek serialu zaplanowano zatem na 27 czerwca 2022.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 140. Co się wydarzy w finale?

Produkcja znad Bosforu wielokrotnie zaskakiwała swoich widzów. Nie inaczej będzie w finałowym odcinku, gdzie obejrzymy... szczęśliwe zakończenie losów Barysza i Zejnep! W finale zobaczymy ślub popularnej pary, która na ślubnym kobiercu powie sobie sakramentalne "tak". Wiemy również, że Cemile wróci do Noh i dowie się, że jest w ciąży.