Zakazany owoc 69, 70, 71, 72, 73 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc 69, 70, 71, 72, 73 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

Zakazany owoc 69, 70, 71, 72, 73 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-09-26 13:51

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 69, 70, 71, 72 i 73 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to popularna turecka telenowela emitowana przez Telewizję Polską, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Co wydarzy się w 69, 70, 71, 72 i 73 odcinku serialu "Zakazany owoc"? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc 69 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 69. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep widzi, że z Alihanem dzieje się coś złego. Hakan i Irem spotykają się kolejny raz. Ender i Caner ruszają na poszukiwanie tajemniczego motocyklisty. Asuman jest zdruzgotana przyjęciem w domu Halita i postanawia wrócić do siebie. Zehra wyraźnie zbliża się do Kemala.

Zakazany owoc 69 - gdzie i kiedy oglądać?

69. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 października 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 70 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 70. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender oznajmia Alihanowi, że wie, że to on podrzucił jej zdjęcia Yildiz. Postanawiają wspólnie działać przeciwko Halitowi. W tym celu Ender proponuje Alihanowi małżeństwo. Eksperci firmy ubezpieczeniowej odkrywają podróbki biżuterii. Yildiz wije się ze strachu, że wszystko się wyda. Halit zwalnia wszystkich pracowników. Aysel szantażuje Yildiz.

Zakazany owoc 70 - gdzie i kiedy oglądać?

70. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 4 października 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 71 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 71. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Alihan nadal dziwnie się zachowuje, czym martwi Zeynep. Aysel nie daje się przekonać Yildiz, by przyjęła pieniądze za mliczenie. Yildiz namawia Kemala, by pomógł jej dowieść niewinności Aysel. Zerrin widzi w kawiarni Lilę w towarzystwie Emira i zaczyna się zmyślanie o szlachetnym pochodzeniu i wspaniałej pracy Emira.

Zakazany owoc 71 - gdzie i kiedy oglądać?

71. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 5 października 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 72 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 72. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Halit odkrył, że zagraniczna firma kupuje akcje holdingu i zaleca Alihanowi ostrożność. Zehra znowu się upija i wykrzykuje ojcu swe żale. Ender jest bliska okrycia tajemnicy imitacji biżuterii, lecz Kemal ją ubiega. Człowiek od Kemala otwiera sejf i Yildiz odkłada biżuterię na miejsce.

Zakazany owoc 72 - gdzie i kiedy oglądać?

72. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 6 października 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 73 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 73. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep chce oficjalnie przyjąć oświadczyny Alihana. Skoro nie było kradzieży biżuterii, Yildiz uprasza Halita, by z powrotem przyjął do pracy Aysel. Alihan przybywa do kawiarni. Gdy Zeynep mówi, że przyjmuje jego oświadczyny, wkracza Ender i oznajmia, że właśnie poślubiła Alihana. Zerrin dostaje zawału.

Zakazany owoc 73 - gdzie i kiedy oglądać?

73. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 7 października 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce