Zakazany owoc: Zeynep i Alihan będą razem?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: Zeynep i Alihan będą razem?

Zakazany owoc wkrótce rozczaruje widzów? Nie mamy dobrych wieści dla fanów Zeynep i Alihana

2022-09-12 20:04

Zakazany owoc to popularny turecki serial, który z zapartym tchem śledzą tysiące polskich widzów. Najbardziej elektryzującym wątkiem jest z pewnością historia miłosna Zeynep i Alihana. Jednak, czy ich historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Sprawdziliśmy.

Czy Zeynep i Alihan będą razem? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu fanów serialu Zakazany owoc. Historia miłosna niebieskookiego biznesmana i pięknej dziewczyny z ubogiej dzielnicy pełna jest wzlotów i upadków, a przed nimi jeszcze długa droga. Czeka nas szczęśliwe zakończenie? 

Zakazany owoc: Zeynep i Alihan będą razem?

By zaspokoić waszą ciekawość przejrzeliśmy turecką wersję serialu Zakazany owoc (który ma nieco inną numerację i długość odcinków) i sprawdziliśmy, czy Zeynep i Alihan ostatecznie będą razem. Odpowiedź brzmi - tak, zakochani staną w końcu na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne "tak". I na tym niestety skończy się nasza przygoda z tymi bohaterami - Zeynep i Alihan dość szybko znikną z serialu i fani Zakazanego owocu będą musieli przyzwyczaić się do ich nieobecności.

Sonda
Wyobrażasz sobie Zakazany owoc bez Zeynep i Alihana?

Zakazany owoc: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Zakazany owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, których nie było w Polsce