Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

2022-05-26 15:14 NN

Tureckie seriale cieszą się w naszym kraju olbrzymia popularnością. Które jednak zaskarbiły sobie wyjątkową sympatię widzów? Przedstawiamy 7 seriali tureckich, które pokochali polscy widzowie.

Tureckie seriale szturmem podbiły serca Polaków i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał wkrótce ulec zmianie. Stacje telewizyjne prześcigają się w emitowaniu kolejnych tureckich telenowel, przyciągając przed ekrany rzesze odbiorców. I choć większość z nich cieszy się dużą sympatią i zainteresowaniem, kilka tytułów wybiło się na piedestał, zyskując szczególne pokłady miłości od polskich widzów. Które produkcje mamy na myśli?

ZOBACZ TAKŻE: Najnowsze tureckie seriale, które w Polsce byłyby hitem. Trafią do polskiej telewizji?

Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie - te produkcje skradły nasze serca

Zaczęło się od "Wspaniałego stulecia", a reszta to już historia. W naszej galerii (która znajduje się w górnej części artykułu), znajdziecie 7 tureckich seriali, które szczególnie umiłowali polscy widzowie. To turbopopularne tytuły, które znać powinien każdy fan tureckich telenowel. Sprawdźcie, czy widzieliście je wszystkie!

ZOBACZ TAKŻE: Tureckie seriale - na czym polega ich fenomen? Czemu warto je oglądać?

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE