Programy rozrywkowe

Taniec z Gwiazdami: widzowie są WŚCIEKLI. “To oszustwo”

2024-03-04 10:56

Taniec z Gwiazdami wrócił do nas z kolejną edycją i… z miejsca rozwścieczył widzów. Poszło o głosowanie na ulubione pary – kto odpadł? Otóż w tym właśnie tkwi problem…

Taniec z Gwiazdami 14 – Dagmara Kaźmierska ulubienicą widzów?

Pierwszy odcinek “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 14” za nami i, a jakże, nie obyło się bez emocji. Wpierw widzowie byli oburzeni notami, jakie otrzymała Dagmara Kaźmierska – Królowa Życia zatańczyła z Marcinem Hakielem walca wiedeńskiego i otrzymała najniższą liczbę punktów (17 na 40).

To właśnie na ten występ widzowie czekali najbardziej, zwłaszcza, że nie jest tajemnicą, iż celebrytka wciąż boryka się z problemami po wypadku, jakiego doznała. I choć Iwona Pavlović zjechała ją od góry do dołu, widzowie stanęli w jej obronie.

- Pani Iwona powinna spuścić powietrze, coś czuję, że będzie jechać po Dagmarze, bo Daga nie da sobie w kaszę dmuchać.

- Jak na jej kontuzje, było całkiem nieźle. A jury niech wyciągnie kija z d**y, bo noty dają jakby to konkurs dla profesjonalnych tancerzy był.

… czytamy w komentarzach.

Najwięcej punktów zdobyli zaś Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. A na koniec odcinka rozpętało się piekło…

SPRAWDŹ TEŻ: Iwona Pavlović ostro o występie Roksany Węgiel. “Trochę Barbie. Pięknie, ale pusto”

Taniec z Gwiazdami 14 – kto odpadł w 1. odcinku? Otóż nikt i w tym cały problem

Największe poruszenie wywołał fakt, że nikt ostatecznie nie pożegnał się z programem. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby organizatorzy przez cały czas trwania odcinka nie zachęcali widzów by oddawali głosy na swoją ulubioną parę. Gdy ogłoszono, że głosy w gruncie rzeczy niczego nie zmieniły, widzowie poczuli się oszukani i zalali social media falą krytyki.

- Fajnie, że nikt nie odpada. Ale to nieuczciwe wobec tych co głosowali.

- bez sensu. dziś ktoś może wymiatać i dużo otrzyma głosów ,a za tydzień zatańczyć badziewie i zostanie w programie bo głosy przechodzą

- Przez takie akcje, jak gadanie o pożegnaniu jednej pary, prowadzący wychodzą na kłamców.

- Przecież to zwykłe oszustwo.

… grzmią internauci.

Taniec z Gwiazdami 14 – uczestnicy i jury. Kto walczy o Kryształową Kulę?

Tym razem skład jurorki “Tańca z Gwiazdami” uległ zmianie i uczestników oceniają Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Jan Wygoda i Iwona Pavlović. O Kryształową Kulę walczą zaś:

Taniec z Gwiazdami 14 – powtórki. Gdzie obejrzeć występy par online?

“Taniec z Gwiazdami 14” emitowany jest w niedzielę o 20:00 na antenie Polsatu, zaś powtórki online obejrzeć możecie w social mediach i serwisie YouTube.

Quiz "Taniec z Gwiazdami". Dopasuj tancerza do gwiazdy. Foremniak, Koroniewska, Liszowska i inni

Pytanie 1 z 15
Małgorzata Foremniak w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" tańczyła z:
Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?