Tomasz Wygoda

i

Autor: AKPA Tomasz Wygoda - kim jest nowy juror Tańca z gwiazdami?

Gwiazdy

Tomasz Wygoda - kim jest tancerz i aktor? Oto nowy juror Tańca z gwiazdami

2024-01-11 15:21

Tomasz Wygoda to osoba, o której będzie głośno za sprawą nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. To właśnie on znalazł się w nowym gronie sędziów, którzy oceniać będą zmagania celebrytów na parkiecie. Co o nim wiemy? Oto najważniejsze informacje na temat tancerza i aktora , z którego zdaniem na pewno liczyć się będzie każdy uczestnik show.

Tomasz Wygoda to postać medialna, która z pewnością w 2024 roku zainteresuje wiele osób. Nie przypadkowo, ponieważ to on jest jednym z trzech nowych jurorów Tańca z gwiazdami. Razem z Rafałem Maserakiem, Ewą Kacprzyk i weteranką programu Iwoną Pavlović oceniać będą występy uczestników kultowego tanecznego show. Nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie Wygoda jest najmniej znanym nazwiskiem dla szerokiej publiczności. Fani Tańca z gwiazdami chcieliby dowiedzieć się informacji na temat jego życia i kariery. Kim jest Tomasz Wygoda? Oto najważniejsze ciekawostki o nowej gwieździe Polsatu.

Taniec z gwiazdami 2024 - kto wystąpi w nowej edycji? O tych nazwiskach mówi się najgośniej

Tomasz Wygoda - wiek

Tomasz Wygoda urodził się w 1974 roku. W 2024 skończy 50 lat.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Tomasz Wygoda - kariera

Tomasz Wygoda jest artystą scenicznym. Pracuje zarówno jako tancerz i aktor. Ma również duże doświadczenie jako choreograf. Ukończył studia pedagogiczne w Kielcach. W Nowym Jorku tańczył w Battery Dance Company. Zawodowo jest powiązany głównie z teatrem. Przygotowywał choreografie do takich spektakli jak La Bohème, Król Roger i Boulevard Solitude.

Tomasz Wygoda - aktor

Tomasz to prawdziwa gwiazda teatru. Występował w spektaklach najlepszych reżyserów w najważniejszych teatrach w Polsce i na świecie. Znany jest m.in. ze sztuki Made in Polska, którą tworzył z zespołem W&M Phisical. Wielokrotnie zdobywał nagrody za swoje sceniczne wykonania. Wygoda jest też specjalistą od improwizacji.

Tomasz Wygoda - życie prywatne

Niestety nie ma informacji na temat życia prywatnego Tomasza Wygody. Mężczyzna unika podawania informacji o sprawach intymnych.

Tomasz Wygoda - Instagram

Tomasza Wygodę można znaleźć na Instagramie pod nazwą @tomaszjanwygoda. Wybrane zdjęcia zamieszczamy niżej.