gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to nie tylko Grażyna Lubicz z Klanu! Co jeszcze o niej wiemy ?

2024-03-03 13:14

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktorką telewizyjną, teatralną oraz filmową. Jest absolwentką wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Największą popularność przyniosła aktorce rola Grażynki Lubicz w serialu Klan, w którą wciela się już od 1997 roku. Ile lat ma aktorka oraz w jakich produkcjach filmowych wystąpiła? Poznajcie lepiej Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Aktorka oprócz tego, że od lat gra w Klanie, ma również na koncie role w takich serialach jak: Czterdziestolatek. 20 lat później, Sukces…, Daleko od noszy, Kryminalni, Na dobre i na złe, Kaprys losu, 39 i pół tygodnia, Stulecie Winnych, Ojciec Mateusz. Oprócz tego gwiazda wystąpiła w pierwszej edycji programu Jak oni śpiewają, prowadziła program Co masz do stracenia?, a już wkrótce zaprezentuje swoje taneczne umiejętności w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska trenuje do "Tańca z Gwiazdami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wiek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska urodziła się 22 października 1964 roku w Opolu Lubelskim. Ma 59 lat.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wzrost

Aktorka ma 172 cm wzrostu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - związki

Gwiazda jest wdową po Pawle Królikowskim. Aktorzy byli małżeństwem od 1988 do 2020 roku. Aktor zmarł 27 lutego 2020 roku.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - dzieci

Aktorka ma piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - siostra

Gwiazda chroni swojej prywatności, dlatego nie wiadomo czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma siostrę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - filmy

Aktorka ma na koncie role w takich produkcjach filmowych jak: Zero życia, Rajski ptak, Kogel-mogel, Rozmowy kontrolowane, In Flagranti, Miasto prywatne, Wirus, Polowanie, Dragonfly.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Taniec z Gwiazdami

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się wśród uczestników czternastej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej tanecznym partnerem będzie Kamil Gwara.