Lady Gaga jako Harley Quinn – co nowe zdjęcie mówi nam o „Folie À Deu”?

i

Autor: Invision/Invision/East News Lady Gaga jako Harley Quinn – co nowe zdjęcie mówi nam o „Folie À Deu”?

Tak wygląda Lady Gaga jako Harley Quinn. Zobaczcie nową fotkę z „Jokera 2”

2023-02-15 12:10

„Joker: Folie À Deu” to kontynuacja oscarowego dzieła Todda Philiipsa, w którym powróci oczywiście Arthur Fleck w wykonaniu Joaquina Phoenixa. Tym razem jednak partnerować mu będzie nie kto inny, jak sama Harley Quinn, którą zinterpretuje Lady Gaga.

„Joker” może nie jest filmem bez wad, ale należy mu oddać, że zrewolucjonizował kino z pogranicza superhero, dowodząc, że można snuć komiksowe opowieści w sposób nie tylko poważny, co też głęboki, poruszający i ważny społecznie. Sequel wzbudził rzecz jasna mieszane reakcje, bo w końcu, o czym mógłby opowiadać, by nie zaszkodzić poprzednikowi? Otóż, moi drodzy, o miłości.

Lady Gaga jako Harley Quinn – co nowe zdjęcie mówi nam o „Folie À Deu”?

Każdy, kto choć trochę kojarzy historię Harley Quinn, wie, że była ona psychiatrą i wplątała się w toksyczną, chorą relację z jednym ze swoich pacjentów, tytułowym Jokerem. Nowa fotka z sequela sugeruje, że właśnie tym tropem podąży Todd Phillips – zamiast serwować nam odjechaną antybohaterkę, jak ta, którą wykreowała Margot Robbie, zagłębi się w psychologii postaci i dokona wiwisekcji społecznej fascynacji zbrodniarzami i wykolejeńcami. Jeśli te przypuszczenia okażą się prawdziwe, „Joker: Folie À Deu” ma realną szansę na zostanie godnym następcą filmu, który przed czterema laty pokochały miliony.

„Joker 2” – kiedy premiera w kinach?

Za kamerą ponownie stanął Todd Philiips, który wraz ze Scottem Silverem napisał też scenariusz. W obsadzie, u boku Phoenixa i Gagi, znaleźli się między innymi Brendan Glesson („Harry Potter”, „Duchy Inisherin”), Jacob Lofland, Harry Lawtey, oraz Zazie Beetz, która powtórzy swoją rolę z pierwszej odsłony. „Joker: Folie À Deu” zawita na ekranach kin w dniu 4 października 2024 roku.

Sonda
Kto był najlepszym Jokerem?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1