Joaquin Phoenix po raz pierwszy mówi o ojcostwie! Zabrał głos w szczytnym celu

2020-11-03 20:02 e.s
Joaquin Phoenix
Autor: Invision/Invision/East News Joaquin Phoenix

Podczas gdy większość gwiazd opowiada o swoich dzieciach na lewo i prawo, Joaquin Phoenix jest bardzo powściągliwy. Dopiero teraz pierwszy raz wspomniał o swoim synku. Aktor przywołał go przy okazji bardzo ważnej dyskusji.

Joaquin Phoenix zawodowo jest aktorem. Jednak tak mocno angażuje się w działania na rzecz społeczności, zwierząt i planety, że określenie aktywista doskonale do niego pasuje. Joaquin Phoenix przy każdej możliwej okazji, zamiast paplać o swoim życiu prywatnym nagłaśnia ważne tematy.

Niedawno Joaquin Phoenix i Rooney Mara zostali rodzicami. Dowiedzieliśmy się o tym przypadkowo, bo wygadał się rosyjski filmowiec Victor Kossakovsky.

Teraz Joaquin Phoenix po raz pierwszy odniósł się do bycia tatą. I w swoim stylu nagłośnił poważny problem.

ESKA XD #008

Joaquin Phoenix po raz pierwszy o byciu tatą

W rozmowie z People Joaquin Phoenix pierwszy raz wypowiedział się o byciu ojcem. Jednak nie tracił czasu na reklamowanie wózków czy zabawek. Aktor zwrócił uwagę na problem kryzysu imigracyjnego. Mówił o prawie 550 dzieciach, które jeszcze nie spotkały się z rodzicami, a zostały rozdzielone na granicy amerykańsko-meksykańskiej.

Jako świeży rodzic nie mogę znieść wyobrażania, jak by to było, gdyby odebrano nam nasze dziecko na jeden dzień, nie mówiąc już o latach. Ale taka jest właśnie sytuacja, w której żyje te 545 dzieci i ich rodzice.

Mówił aktor.

Ale teraz 46-letni Joaquin i 35-letnia narzeczona Rooney po raz pierwszy publicznie opowiedzieli o swoim nowym przybyciu.

Joaquin Phoenix i Rooney Mara zostali rodzicami niecałe dwa miesiące temu. Nazwali swojego syna imieniem brata Joaquina, River'a, który zmarł w 1993 roku z powodu przedawkowania narkotyków.

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift
NAJNOWSZE