Joker 2 to musical, a Lady Gaga zostanie nową Harley Quinn

i

Autor: materiały prasowe Warner Bros. Pictures; Invision/Invision/East News Joker 2 to musical, a Lady Gaga zostanie nową Harley Quinn

Joker 2 będzie MUSICALEM, a Lady Gaga zagra Harley Quinn?! Szokujące doniesienia oburzyły fanów

2022-07-17 13:42

Joker 2 przybiera zaskakującą formę. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, kontynuacja hitu z Joaquinem Phoenixem ma być... musicalem. Co więcej, główną rolę kobiecą negocjuje Lady Gaga, która miałaby zaprezentować nam nową interpretację Harley Quinn. Fani nie są zachwyceni...

"Joker" to jeden z najgłośniejszych (i najbardziej chwalonych) filmów ostatnich lat. Ostatnio świat obiegła wieść o realizacji sequela, co fani przyjęli z nieskrywanym entuzjazmem. Ten został teraz nieco ostudzony. Okazuje się bowiem, że "Joker 2" ma być... musicalem. Co więcej, przyjdzie nam poznać zupełnie nowe oblicze Harley Quinn, w którą ma wcielić się Lady Gaga. W sieci zawrzało.

Joker 2 to musical, a Lady Gaga zostanie nową Harley Quinn?

Choć nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, wiarygodne źródła donoszą, że sequel "Jokera", który nosić będzie tytuł "Joker: Folie à deux", przybierze formę musicalu (po sieci już krążą memy nawiązujące do "La La Land"). Akcja produkcji ma rozgrywać się w szpitalu psychiatrycznym Arkham Asylum i pokaże nam spotkanie Arthura Flecka i doktor Harleen Frances Quinzel.

"Joker: Folie à deux" rozgrywa się rzecz jasna w zupełnie innym uniwersum, niż produkcje z DCEU, gdzie w rolę Harley Quinn wciela się Margot Robbie, a Joker ma twarz Jareda Leto. Do roli ukochanej tytułowego bohatera przymierzana jest ponoć Lady Gaga, która ma być bliska finalizacji kontraktu. Ile z tych doniesień okaże się prawdą? Przekonamy się.

ZOBACZ TAKŻE: Filmy i seriale, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami

Joker 2 - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono choćby przewidywanej daty premiery filmu "Joker: Folie à deux". Wiemy jedynie, że zdjęcia mają ruszyć w 2023 roku. Za scenariusz odpowiadają Todd Phillips i Scott Silver. Nie wiemy jeszcze, czy pierwszy z nich powróci też na stanowisku reżysera (choć jest to wielce prawdopodobne).

Sonda
Joker - który aktor zagrał go najlepiej?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero