Lady Gaga na gali rozdania nagród Grammy

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Lady Gaga podziękowała za nagrodę, której NIE dostała. Urocza wpadka gwiazdy rozbawiła internautów

2022-04-05 14:59

Lady Gaga jest jedną z najbardziej uznanych wokalistek w dziejach muzyki. Kilka dni temu piosenkarka triumfowała na gali Grammy, odbierając statuetkę za album nagrany we współpracy z Tonym Bennettem. W pozostawionych w mediach społecznościowych poście gwiazda podziękowała za wyróżnienie i nawiązała do nagrody, której... nigdy nie dostała. Szybko się poprawiła!

Na przestrzeni lat Lady Gaga otrzymała wiele prestiżowych nagród. W zeszłą niedzielę kolekcja gwiazdy powiększyła się o kolejną, trzynastą już w jej dorobku statuetkę Grammy. Wokalistka odebrała prestiżowe wyróżnienie za album Love For Sale - drugi krążek nagrany we współpracy z niekwestionowaną legendą jazzu, Tonym Bennettem. Gwiazda, jak ma w zwyczaju, bardzo emocjonalnie zareagowała na wyczytanie jej imienia i nazwiska jako zwyciężczyni w danej kategorii. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie śledzą ją miliony fanów z całego świata, podziękowała za kolejną Grammy i przyznała, że po otrzymaniu jej płakała równie mocno, co wtedy, gdy nagrodzono ją za singiel Just Dance. Czujni wielbicieli od razu przypomnieli piosenkarce, że jej debiutancki kawałek nie został wcale doceniony nazywaną odpowiednikiem Oscarów nagrodą muzyczną.

Sonda
Na której roli powinna się skupić?

Lady Gaga zaliczyła małą wpadkę

Na reakcję ze strony Little Monsters nie trzeba było długo czekać. Fani Lady Gagi od razu przypomnieli artystce, że piosenka Just Dance nie otrzymała nagrody Grammy. Wokalistka odebrała wyróżnienie za swój kolejny singiel, którym był globalny hit Poker Face. Artystka odniosła się do komentarzy, zamieszczając w sieci zdjęcie zza kulis Grammy 2010.

Ja po otrzymaniu pierwszej Grammy. To wciąż uderza mnie tak samo. Tak, macie rację, dostałam ją za Poker Face, nie za Just Dance - napisała.

Gdybyśmy mieli na koncie tyle nagród, też pewnie byśmy się pomylili. Gratulujemy Lady Gadze i życzymy jej kolejnych statuetek!

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?