Stranger Things 4 - Amybeth McNulty w kolejnym hicie Netfliksa

i

Autor: materiały prasowe Netflix Stranger Things 4 - Amybeth McNulty w kolejnym hicie Netfliksa

Stranger Things 4: gwiazda innego hitu Netfliksa w nowym sezonie! Rozpoznaliście Amybeth McNulty?

2022-05-27 17:34

Stranger Things powróciło z 4. sezonem, niosąc ze sobą kolejną dawkę grozy, emocji, humoru i... ciekawych gościnnych występów. W najnowszej odsłonie hitu Netfliksa mogliśmy zobaczyć między innymi Amybeth McNulty - młodą aktorkę, która wystąpiła w innym (również bardzo popularnym) serialu platformy - Ania, nie Anna. W których scenach się pojawiła?

Stranger Things 4 - Amybeth McNulty zagrała w kolejnym hicie Netfliksa. Najnowszy sezon Dziwnych Rzeczy przyniósł nam kilka zaskoczeń, w tym liczne plot twisty i gościnne występy. Czy zauważyliście na ekranie serialową Anię z Zielonego Wzgórza? Jeśli nie, zdradzamy w których scenach się pojawiła!

Stranger Things 4 - Amybeth McNulty w kolejnym hicie Netfliksa

W Stranger Things 4 poznaliśmy kilka nowych postaci. Znaleźli się wśród nich ekscentryczny miłośnik D&D Eddie Munson, nieco odklejony od rzeczywistości Argyle, radziecki przyjaciel Hoppera - Dimitri (w tej roli gwiazdor "Gry o tron" Tom Wlaschiha), oraz Vickie - nowy obiekt westchnień Robin. To właśnie w rudowłosą członkinię szkolnej orkiestry wcieliła się Amybeth McNulty, gwiazda serialu "Ania, nie Anna", który swojego czasu święcił triumfy na Netfliksie (po czym został bezceremonialnie skasowany). Choć aktorka pojawiła się w zaledwie kilku scenach (dokładnie tych związanych z orkiestrą), wiele wskazuje na to, że jeszcze ją zobaczymy.

To jednak nie wszystko. Wielbiciele kina grozy (o wybitnie wprawnym oku) mogli też wychwycić gościnny udział prawdziwej legendy horroru. W jednym z odcinków, w roli Victora Creela, pojawił się sam Robert Englund, czyli odtwórca roli Freddy'ego Kruegera w serii filmów "Koszmar z ulicy Wiązów"!

ZOBACZ TAKŻE: Stranger Things 4 to nie wszystko? Twórca ma plan na na spin-off i kontynuację!

Stranger Things 4 - o czym jest nowy sezon?

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Stranger Things 4 - gdzie oglądać?

Wszystkie dotychczasowe odcinki "Stranger Things" znajdziecie w bibliotece platformy Netflix. Jeśli seans macie już za sobą i szukacie czegoś podobnego do przygód dzieciaków z Hawkins, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE: Stranger Things 4 - kiedy nowe odcinki? Data premiery drugiej części 4. sezonu

Sonda
Co myślisz o tym serialu?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?