Seriale wrzesień 2022 - najciekawsze premiery. Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon, Apple TV+

i

Autor: materiały prasowe Seriale wrzesień 2022 - najciekawsze premiery. Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon, Apple TV+

Seriale wrzesień 2022 - najciekawsze premiery i nowości. Co oglądać we wrześniu?

2022-08-31 21:50

Jakie seriale zadebiutują na popularnych platformach pokroju Netfliksa, HBO Max i Disney+ w najbliższym miesiącu? Które nowości warto obejrzeć? Sporządziliśmy dla was listę najciekawszych serialowych premier na wrzesień 2022 roku.

Wrzesień 2022 - najciekawsze serialowe premiery i powroty. W niniejszym artykule znajdziecie listę seriali, które zadebiutują we wrześniu 2022 roku i za nic nie możecie ich przegapić. Specjalnie dla was przejrzeliśmy ofertę Netfliksa, HBO Max, Disney+, Playera, Amazona oraz Apple TV+. Nadchodzi wiele ciekawych debiutów oraz powrotów popularnych produkcji. 

Seriale wrzesień 2022 - premiery na Netflix, HBO Max, Disney+, Player, Amazon, Apple TV+ [ZAPOWIEDZI]

Wrzesień 2022 to na polu serialowym oczywiście nowe odcinki takich hitów, jak "Ród smoka" i "She-Hulk", ale także ciekawe debiuty i powroty, na które czekaliśmy od miesięcy. Ponownie zawitamy w Odległej galaktyce, sprawdzimy, co słychać u Ricka i Morty'ego, a nawet zawędrujemy do samego Śródziemia. Nasza lista najciekawszych serialowych premier na wrzesień 2022 prezentuje się następująco:

"Diabeł w Ohio" - 2 września 2022 na Netflix

Psychiatra Suzanne Mathis postanawia udzielić schronienia uciekinierce z tajemniczej sekty. Nie przeczuwa jednak, że jej świat stanie na głowie, a pojawienie się w domu tej osobliwej dziewczyny poważnie zagrozi jej rodzinie.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" - 2 września 2022 na Amazon Prime Video

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" po raz pierwszy przeniesie na ekran legendy z czasów osławionej Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami "Hobbita" i "Władcy Pierścieni" Tolkiena i przedstawi widzom epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa zyskiwały chwałę i popadały w ruinę, a największy ze złoczyńców, jacy kiedykolwiek wyszli spod pióra Tolkiena, groził, że spowije cały świat ciemnością. Rozpoczynająca się w czasach względnego spokoju seria podąża za szeregiem postaci, zarówno znanych, jak i nowych.

"Rick i Morty VI" - 5 września 2022 w HBO Max

W nowym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód?

"Sezon ślubny" - 8 września 2022 na Disney+

Pierwsza lokalna produkcja Disney+ z Wielkiej Brytanii opowiada historię niepoprawnego romantyka Stefana, który na jednym z wakacyjnych wesel poznaje charyzmatyczną Katie. Ich romans rozkwita, jednak jest jeden problem – Katie ma wkrótce sama stanąć na ślubnym kobiercu i wyjść za syna bogatego magnata nieruchomości. Co się wydarzyło, że zakochani muszą uciekać, a Katie staje się główną podejrzaną w sprawie szokującej zbrodni? Czy uda im się obronić swoje dobre imię i uczucia, którymi się darzą?

"Mike" - 8 września 2022 na Disney+

Twórca i scenarzysta Steven Rogers oraz zespół stojący za filmem "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" i showrunnerka Karin Gist, producentka wykonawcza "Our Kind of People", przedstawiają serial "Mike", który jest inspirowany złożoną i kontrowersyjną historią życia Mike'a Tysona. 8-odcinkowy serial przedstawia burzliwe wzloty i upadki kariery bokserskiej i życia osobistego Tysona - od bycia uwielbianym sportowcem do wyrzutka i z powrotem. Skupiając się na Mike'u Tysonie, serial bada klasowość w USA, porusza kwestię rasy i sławy, siłę mediów, mizoginię, podziały społeczne, obietnicę amerykańskiego snu i ostatecznie nasz własny wkład w kształtowanie historii Mike'a.

"Cobra Kai" 5. sezon - 9 września 2022 na Netflix

Terry zaprowadza nowe porządki w dojo Cobra Kai, a Daniel, Johnny i dawny sprzymierzeniec łączą siły, aby stoczyć bitwę, która rozegra się nie tylko na macie.

"Cyberpunk: Edgerunners" - 13 września 2022 na Netflix

"Cyberpunk: Edgerunners" jest 10-odcinkową opowieścią o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Żeby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

"Opowieść podręcznej V" - 15 września 2022 w HBO Max

Elisabeth Moss w dystopijnej opowieści o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. W nowym sezonie June musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje natomiast poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rosną w Kanadbrazie.

"Andor" - 21 września 2022 na Disney+

Serial "Andor" odkrywa nową perspektywę ze świata "Gwiezdnych wojen", skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii.

"Cesarzowa Sisi" - 29 września 2022 na Netflix

Kiedy zbuntowana Elżbieta "Sissi" spotyka Franciszka, cesarza Austrii, odurzająca miłość młodej pary całkowicie zaburza strukturę władzy na wiedeńskim dworze. Po ślubie młodziutka cesarzowa ma przeciwko sobie nie tylko swoją teściową, suwerenną, żądną władzy Zofię, ale także brata Franciszka, Maksymiliana, który sam pragnie tronu (i Sissi). Gdy wojska wroga formują się na granicach imperium Habsburgów, mieszkańcy Wiednia powstają w proteście przeciwko cesarzowi. Elżbieta musi się dowiedzieć, komu może zaufać i jak wysoka jest cena za bycie prawdziwą cesarzową i nadzieją dla ludu.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6