Ród smoka: kiedy premiera kolejnych odcinków? [DATY EMISJI]

i

Autor: materiały prasowe HBO Max Ród smoka: kiedy premiera kolejnych odcinków? [DATY EMISJI]

Ród smoka: kiedy premiera kolejnych odcinków? [DATY EMISJI]

2022-09-12 12:13

"Ród smoka" zawitał w HBO Max, ciesząc się olbrzymią popularnością. Kiedy nowe odcinki prequela "Gry o tron" zadebiutują na platformie i co z czołówką? Wyjaśniamy!

"Ród smoka" to dług wyczekiwany prequel słynnej "Gry o tron", który wreszcie doczekał się pierwszego odcinka. Kiedy kolejne epizody ujrzą światło dzienne? Prezentujemy dokładną rozpiskę premier kolejnych odcinków "Rodu smoka" i wyjaśniamy, gdzie zapodziała się czołówka, oraz dlaczego nie ujrzeliśmy jej w pilotażowym odcinku.

Ród smoka: kiedy premiera kolejnych odcinków?

Niestety, miłośnicy binge watchingu i ci, których rozpuścił Netflix, muszą uzbroić się w cierpliwość. "Ród smoka" ukazywać się będzie co tydzień, zatem finał sezonu zobaczymy dopiero jesienią. Ma to oczywiście swoje plusy - historia Targaryenów towarzyszyć nam będzie znacznie dłużej, napięcie będzie stopniowo rosnąć, a i pola i czasu do dyskusji będzie aż nadto. Jak długo potrwa nasza przygoda z przodkami Daenerys? Harmonogram premier kolejnych odcinków "Rodu smoka" prezentuje się następująco: 

  • Odc. 1 – 22 sierpnia
  • Odc. 2 – 29 sierpnia
  • Odc. 3 – 5 września
  • Odc. 4 – 12 września
  • Odc. 5 – 19 września
  • Odc. 6 – 26 września
  • Odc. 7 – 3 października
  • Odc. 8 – 10 października
  • Odc. 9 – 17 października
  • Odc. 10 – 24 października

ZOBACZ TAKŻE: "Ród smoka" będzie znacząco różnił się od książek? Jest komentarz twórcy!

Ród smoka: czołówka istnieje i pojawi się już wkrótce

Nie oszukujmy się, każdy z nas czekał na czołówkę "Rodu smoka" z wypiekami na twarzy. W końcu opening "Gry o tron" przeszedł już do legendy, a Ramin Djawadi jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Jakież było zatem powszechne zdziwienie, gdy podczas premiery "Rodu smoka" nie ujrzeliśmy żadnej sekwencji wprowadzającej. Uspokajam jednak - twórcy serialu chcieli, by w pilotażowym odcinku widzowie skupili się wyłącznie na fabule, zatem czołówka pojawi się dopiero w drugim epizodzie. Czekamy zatem z niecierpliwością!

Ród smoka: gdzie oglądać?

"Ród smoka", tak samo jak "Gra o tron" dostępny jest w bibliotece platformy HBO Max. Emisja odbywa się również na antenie HBO - premierowe odcinki pokazywane będą każdego poniedziałku o godz. 3:00 oraz 20:10

Sonda
"Ród smoka": podobał Ci się pierwszy odcinek prequela "Gry o tron"?

Jak dobrze znasz uniwersum Gry o tron i Rodu smoka? QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Co jest cechą charakterystyczną rodu Targaryenów?
Gra o tron i Ród smoka: QUIZ
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1