Gwiezdne wojny: jak dobrze znasz gwiezdną sagę? [QUIZ]

2019-12-18 13:43
Gwiezdne wojny: jak dobrze znasz gwiezdną sagę? [QUIZ]
Autor: Rex Features/East News Gwiezdne wojny: jak dobrze znasz gwiezdną sagę? [QUIZ]

Gwiezdne wojny to jedna z najlepszych filmowy historii ostatnich kilkudziesięciu lat. Na całym świecie fani gwiezdnej sagi wyczekują z niecierpliwością każdej kolejnej części. Czy Ty również zaliczasz się do prawdziwych fanów? Jak dobrze znasz Gwiezdne wojny? Sprawdźcie się w naszym Quizie na EskaCINEMA.pl.

Gwiezdne wojny: jak dobrze znasz gwiezdną sagę? [QUIZ] Do kin właśnie wchodzi nowa część sagi Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Fani gwiezdnej sagi czekali na ten moment aż dwa lata, żeby zobaczyć ostatnią część przygód ich ulubionych bohaterów. Przed wybraniem się do kina, możesz sprawdzić się w naszym quizie. Czy dobrze znasz gwiezdną sagę? Czy możesz nazwać się prawdziwym Jedi? A może przeszedłeś na ciemną stronę mocy i musisz przypomnieć sobie niektóre wydarzenia?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE