HBO Max na WRZESIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

i

Autor: materiały prasowe HBO Max HBO Max na WRZESIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

HBO Max na WRZESIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

2022-08-31 13:54

Co ciekawego zadebiutuje na HBO Max we wrześniu 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier HBO Max i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

HBO Max - filmy i seriale na wrzesień 2022. Jakie produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Które tytuły zasługują na szczególną uwagę? Przedstawiamy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od HBO Max na najbliższy miesiąc.

HBO Max WRZESIEŃ 2022 - najciekawsze premiery

Wrzesień 2022 w HBO Max to przede wszystkim kolejne odcinki "Rodu smoka", czyli prequela słynnej "Gry o tron", który już w chwili premiery zyskał olbrzymią popularność i uznanie widzów. Ponadto, z nowymi odcinkami powrócą uwielbiane seriale pokroju "Opowieści podręcznej" i "Ricka i Morty'ego". Na polu filmowym również będzie interesująco - do oferty serwisu trafi "Elvis", czyli jeden z najgłośniejszych tegorocznych filmów, a także klasyki pokroju "Top Guna". Zatem, co warto obejrzeć we wrześniu na HBO Max? Listę najciekawszych filmowo-serialowych premier HBO Max na wrzesień 2022 roku prezentujemy poniżej.

HBO Max WRZESIEŃ 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery HBO Max na wrzesień 2022.

Dziesięcioletni Tom - 1 września 2022 w HBO Max

Nowy serial animowany Max Original opowiada o wzlotach i upadkach zwykłego chłopca, który ciągle dostaje błędne wskazówki od otaczających go dorosłych, bo oni przecież "chcą dobrze".

Rick i Morty VI - 5 września 2022 w HBO Max

W nowym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód?

Sprawa idealna VI - 9 września 2022 w HBO Max

Najnowszy i finałowy sezon serialu prawniczego z Christine Baranski w roli wziętej prawniczki Diane Lockhar.

Opowieść podręcznej V - 15 września 2022 w HBO Max

Elisabeth Moss w dystopijnej opowieści o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. W nowym sezonie June musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje natomiast poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rosną w Kanadbrazie.

HBO Max WRZESIEŃ 2022 - FILMY

Na polu filmowym również czeka nas kilka ciekawych pozycji. Najciekawsze filmowe premiery HBO Max na wrzesień prezentują się następująco:

Top Gun (1986) - 1 września 2022 w HBO Max

Tom Cruise jako utalentowany pilot, który zakochuje się w swojej instruktorce z elitarnej jednostki lotniczej.

Jedz, módl się, kochaj - 1 września 2022 w HBO Max

Niezwykła opowieść z nagrodzoną Oscarem Julią Roberts w roli kobiety sukcesu, która pewnego dnia postanawia rzucić wszystko i wyruszyć w podróż życia. Film na podstawie autobiograficznej powieść Elizabeth Gilbert.

Elvis - 2 września 2022 w HBO Max

Film opowiada o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Austin Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem "Pułkownikiem" Tomem Parkerem (Tom Hanks).

Licorice Pizza - 11 września 2022 w HBO Max

Historia Gary'ego Valentine'a i Alany Kane, gdy dorastają i zakochują się w sobie w dolinie San Fernando. Dramat o dojrzewaniu, którego akcja rozgrywa się w 1973 roku i pokazuje, jak zdradziecka potrafi być pierwsza miłości.

Supernova - 13 września 2022 w HBO Max

Colin Firth oraz Stanley Tucci jako para z wieloletnim stażem, która po śmiertelnej diagnozie u jednego z nich, podróżuje po Anglii swoim starym kamperem, odwiedzając przyjaciół, rodzinę i miejsca ze swojej przeszłości.

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10