Plan lekcji podbije Netfliksa? Zwiastun, fabuła i obsada nowego polskiego filmu

i

Autor: materiały prasowe Netflix "Plan lekcji" podbije Netfliksa? Zwiastun, fabuła i obsada nowego polskiego filmu

"Plan lekcji" podbije Netfliksa? Zwiastun, fabuła i obsada nowego polskiego filmu

2022-11-24 14:28

"Plan lekcji" to nowa polska produkcja, która zasiliła bibliotekę Netfliksa. O czym opowiada film i czy warto po niego sięgnąć? Zobaczcie zwiastun.

Dilerzy narkotykowi, królowie półświatka, skorumpowani nauczyciele - ta szkoła nie narzeka na brak problemów. Czy były policjant pomoże uczniom wrócić na właściwe tory? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy podczas seansu "Planu lekcji" - nowego polskiego filmu Netfliksa, który zawitał na platformie. Co musicie o nim wiedzieć?

"Plan lekcji": o czym jest nowy polski film? [ZWIASTUN i FABUŁA]

"Plan lekcji" to kolejny kryminał znad Wisły, który zabiera nas wprost na szkolne korytarze. Tam poznamy zdegenerowanych uczniów, niekompetentnych nauczycieli i głównego bohatera - byłego policjanta, którego przyjaciel - były pracownik rzeczonej placówki - zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Kto odpowiada za jego śmierć? Rozwiązanie zagadki może okazać się trudniejsze, niż przypuszczamy.

Za reżyserię odpowiada Daniel Markowicz, który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Daniela Bernardiego. W obsadzie znaleźli się zaś Piotr Witkowski, Jan Wieczorkowski i Antonina Jarnuszkiewicz, oraz Nicolas Przygoda, Daniel Namiotko, Rafał Zawierucha, Zuzanna Galewicz, Pascal Fischer i Marcin Bosak. "Plan lekcji" znajdziecie na Netfliksie. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6