Rafał Zawierucha - Tarantino, Instagram, wzrost, wiek, dziewczyna, kontakt

2019-11-05 13:17
Rafał Zawierucha
Autor: WBF Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha - Tarantino, Instagram, wzrost, wiek, dziewczyna, kontakt - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat polskiego aktora. Zbieramy informacje o Rafale Zawierusze.

Rafał Zawierucha - Tarantino, Instagram, wzrost, wiek, dziewczyna, kontakt. Co warto wiedzieć o młodym polskim aktorze? Zbieramy w jednym newsie informacje o Rafale Zawierusze. Przed aktorem pojawiła się wielka szansa na międzynarodową karierę - został obsadzony w roli Romana Polańskiego w filmie Tarantino. Kim jest Rafał Zawierucha?

Rafał Zawierucha jako Roman Polański. Pierwsze zdjęcie z planu

Rafał Zawierucha: Tarantino

Aktor może już poszczycić się ogromnym zawodowym sukcesem - został obsadzony w roli Romana Polańskiego w filmie Once Upon a Time in Hollywood, którego reżyserem jest Quentin Tarantino. Premiera filmu jest zaplanowana na 26 lipca 2019.

Rafał Zawierucha: Instagram

Instagram aktora to rafal_zawierucha. Rafał dzieli się na nim głównie zdjęciami związanymi ze swoim życiem zawodowym, jednak można tam znaleźć również np. jego zdjęcia z wakacji.

Rafał Zawierucha: wiek

Rafał urodził się 12 października 1986. W tym roku będzie obchodził 32. urodziny.

Rafał Zawierucha: wzrost

Aktor mierzy 173 cm.

Rafał Zawierucha: dziewczyna

Rafał raczej stroni od ścianek, czerwonych dywanów i jak na razie nie wiadomo za dużo na temat jego życia prywatnego. 

Rafał Zawierucha: kontakt

Aktor związany jest z Agencją Aktorską Gama, która mieści się w Warszawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE