Mistrz grozy powraca! "Telefon pana Harrigana" od Netfliksa w pierwszym zwiastunie

2022-09-16 15:07 Natalia Nowecka
Telefon pana Harrigana - zwiastun, fabuła, obsada i data premiery nowego horroru Netfliksa
Autor: Nicole Rivelli/Netflix "Telefon pana Harrigana" - zwiastun, fabuła, obsada i data premiery nowego horroru Netfliksa

"Telefon pana Harrigana" to opowieść o więzi, której nie jest w stanie przerwać nawet śmierć. Netflix podjął się ekranizacji głośnego opowiadania Stephena Kinga, a pierwsze efekty możemy zobaczyć już teraz - w sieci zadebiutował bowiem zwiastun.

"Telefon pana Harrigana" zwany jest inaczej opowiadaniem o nawiedzony Iphonie i wchodzi w skład zbioru "Jest krew" autorstwa Stephena Kinga. Netflix podjął się zekranizowania rzeczonej opowieści, nakreślając nam tym samym historię młodego chłopaka i jego wyjątkowej więzi z miejscowym staruszkiem. Czy film sprosta oczekiwaniom i okaże się być jednym z najlepszych straszaków tego roku? Przekonamy się już wkrótce.

"Telefon pana Harrigana" - zwiastun nowego horroru Netfliksa

Gdy Craig, młody chłopak z małego miasteczka, poznaje pana Harrigana, starszego miliardera samotnika, nieoczekiwanie nawiązuje z nim relację, której osią jest wspólna miłość do książek i lektury. Po śmierci mężczyzny Craig odkrywa, że nie wszystko się skończyło i ze zdziwieniem zdaje sobie sprawę z tego, że jest w stanie komunikować się ze swoim przebywającym w zaświatach przyjacielem przez iPhone'a. Ten film o dorastaniu i zjawiskach nadprzyrodzonych udowadnia, że są takie połączenia, które nigdy nie zostają zerwane.

"Telefon pana Harrigana" - kiedy premiera?

W rolach głównych zobaczymy Jaedena Martella (seria "To", "Na noże") i Donalda Sutherlanda (którego nikomu raczej przedstawiać nie trzeba). Za kamerą stanął John Lee Hancock, zaś rolę producentów pełnili Ryan Murphy (tak, ten od"American Horror Story"), Jason Blum i Carla Hacken. "Telefon pana Harrigana" zadebiutuje na Netfliksie już 5 października. 

Jak dobrze znasz kultowe horrory? QUIZ dla prawdziwych miłośników grozy

Pytanie 1 z 8
Którego z tych horrorów nie nakręcił Wes Craven?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE