Polecajki

Najlepsze seriale grozy. TOP5 horrorów w odcinkach, które przerażą absolutnie każdego

2023-10-17 11:51

Seriale grozy to istna gratka dla wszystkich miłośników horrorów. Pozwalają bowiem nie tylko cieszyć się dreszczykiem przez dłuższy czas, ale także (a raczej przede wszystkim) twórcy mają wówczas więcej czasu na budowanie napięcia i głębi psychologicznej bohaterów. Dziś wybraliśmy dla was 5 seriali grozy, które zadowoloną wszystkich horroromaniaków.

Postanowiliśmy zrobić dla was przegląd najlepszych seriali grozy, jakie widziała telewizja. Zatem, które horrory w odcinkach powinniście obejrzeć, jeśli marzy wam się wieczór z dreszczykiem?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Najlepsze seriale grozy [TOP5]

Polecanie horrorów nie jest łatwą sztuką. Każdy z nas boi się bowiem czegoś innego, a i osobisty próg strachu ma tu kluczowe znaczenie. Są jednak takie produkcje, które zjeżą włosy na głowie absolutnie każdemu (czy jest bowiem na tym świecie choć jedna osoba, której nie przeraził "Egzorcysta"?).

Dziś wyłoniliśmy dla was 5 tego typu seriali. Są to horrory w odcinkach, które w ten, czy inny sposób, wzbudzają strach i niepokój, a jednocześnie sprawiają, że wprost nie możemy oderwać się od ekranu. Ciekawi, o które produkcje nam chodzi? Zapraszamy zatem do poniższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Sonda
Lubisz oglądać seriale-horrory?