Chucky znów będzie mordował na potęgę: mamy zwiastun 2. sezonu. Premiera idealnie na Halloween

2022-09-15 15:34 Natalia Nowecka
Chucky: zwiastun, fabuła i data premiery 2. sezonu serialu grozy
Autor: materiały prasowe SYFY Chucky: zwiastun, fabuła i data premiery 2. sezonu serialu grozy

Chucky powraca, by znów siać zamęt i zniszczenie. Serial grozy, oparty na kultowej serii horrorów, powraca z 2. sezonem, w którym nie zabraknie zarówno jatki, jak i elementów humorystycznych (czyli wszystkiego, co miłośnicy Chucka kochają najbardziej).

Laleczka Chucky zaliczyła naprawdę udany powrót na ekrany. Ostatnie filmy z serii pozostawiały wiele do życzenia, więc na scenę ponownie wszedł Don Mancini i powołał do życia serial, który tchnął w słynną franczyzę grozy zupełnie nowe życie. Chucky znów jest zatem w swoim żywiole i w pierwszym sezonie urządził mieszkańcom niewielkiego miasteczka istne piekło na ziemi. Teraz powraca, by dokończyć dzieła. 

Chucky: ZWIASTUN 2. sezonu

W nadchodzącej serii Chucky będzie kontynuował swoją krwawą krucjatę. Część dzieciaków ocalała i wyjechała z miasteczka do katolickiej szkoły, zatem nasz ulubieniec będzie musiał wykazać się pewną dozą kreatywności. Nie zapomni przy tym o swoim ciętym języku i nieodzownym humorze. Słowem: zapowiada się wspaniały sezon. 

W nowych odcinkach powróci oczywiście Tiffany, która z pewnością sporo namiesza. Drugi sezon "Chucky'ego" zadebiutuje już 5 października, zatem tegoroczne Halloween spędzimy w doborowym towarzystwie. 

Sonda
Jesteś fanem horrorów?

Jak dobrze znasz kultowe horrory? QUIZ dla prawdziwych miłośników grozy

Pytanie 1 z 8
Którego z tych horrorów nie nakręcił Wes Craven?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE