Gwiazdor "Stranger Things" jako rubaszny Mikołaj w zapowiedzi świątecznego horroru

2022-11-28 9:17 Natalia Nowecka
Dzika noc: David Harbour jako niegrzeczny, acz skuteczny Mikołaj w nowym fragmencie
Autor: materiały prasowe Universal Pictures "Dzika noc": David Harbour jako niegrzeczny, acz skuteczny Mikołaj w nowym fragmencie

"Dzika noc" to świąteczny film (nie) dla całej rodziny, w którym David Harbour pokaże nam zupełnie nowe oblicze Świętego Mikołaja (no chyba, że nie umknął wam seans "Cicha noc, śmierci noc").

Połączenie horroru i komedii to, prawie, zawsze dobry pomysł, a gdy jeszcze umoczymy to w gęstym świątecznym sosie, otrzymujemy wprost wyborną gwiazdkową produkcję. Czy "Dzika noc" utwierdzi nas w przekonaniu, że NIEświęty Mikołaj to najlepszy Mikołaj? Zobaczcie fragment nadchodzącego filmu.

"Dzika noc": David Harbour jako niegrzeczny, acz skuteczny Mikołaj w nowym fragmencie

W trakcie seansu będziemy świadkami brutalnego napadu, kiedy to grupa byłych najemników postanowi obrabować majętną rodzinę. Na dzień ataku wybiorą oczywiście Gwiazdkę i - na ich nieszczęście - nie przyjdzie im do głowy, że w domu zjawi się nieoczekiwany gość. Tak, Mikołaj istnieje naprawdę i nie bawi się w półśrodki. 

"Dzika noc": kiedy premiera?

Za kamerą stanął Tommy Wirkola, który pracował na bazie scenariusza Pata Caseya i Josha Millera. Za produkcję odpowiada zaś David Leitch, czyli człowiek, który maczał palce przy drugim "Deadpoolu" (co jest obiecującą informacją), a w obsadzie, oprócz wspomnianego Harboura, znaleźli się między innymi André Eriksen, John Leguizamo, Beverly D’Angelo i Alex Haskell. "Dzika noc" zawita na ekranach polskich kin już 2 grudnia 2022 roku. 

Z tego miejsca pragnę przypomnieć, że starcie rubasznego Mikołaja z włamywaczami to nie jedyna tego typu świąteczna produkcja, jaką ujrzymy w tym roku. Przed nami bowiem premiery slashera "Christmas Bloody Christmas" oraz opowieści o morderczej choince (i to od twórcy "Winnie The Pooh: Blood and Honey"!). 

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Gdzie rozgrywa się akcja filmu "Love Actually"?
Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE