Winnie the Pooh: Blood and Honey - ZWIASTUN horroru o morderczym Kubusiu Puchatku

i

Autor: materiały prasowe Winnie the Pooh: Blood and Honey - ZWIASTUN horroru o morderczym Kubusiu Puchatku

Kubuś Puchatek morduje na potęgę w zwiastunie horroru "Blood and Honey". Kiedy premiera?

2022-09-01 11:02

Kubuś Puchatek powraca, jednak nie jest już tym uroczym misiem, którego pamiętacie z dzieciństwa. Teraz to bezlitosny morderca, wyruszający na krwawą krucjatę. Horror "Winnie the Pooh: Blood and Honey" doczekał się wreszcie zwiastuna i wygląda wyśmienicie.

Przejście literackiego pierwowzoru autorstwa A.A. Milne'a do domeny publicznej (co nastąpiło z początkiem tego roku), umożliwiło początkującemu filmowcowi Rhysowi Frake-Waterfieldowi powołanie do życia horroru kreującego Puchatka na brutalnego zabójcę. Miś ze Stumilowego Lasu połączy siły z Prosiaczkiem, a ich ofiarami stanie się grupa młodych dziewcząt zamieszkujących domek letniskowy. Zobaczcie pierwszy zwiastun, który zapowiada slasher przez duże S.

Winnie the Pooh: Blood and Honey - ZWIASTUN horroru o morderczym Kubusiu Puchatku

W trakcie seansu będziemy świadkami tego, jak dorosły już Krzyś postanawia zapoznać swą ukochaną z przyjaciółmi z dzieciństwa. Nie wie jednak, że Kubuś i Prosiaczek nie znieśli jego odejścia najlepiej...

W obsadzie znaleźli się między innymi Amber Doig-Thorne, Maria Taylor i Danielle Scott. Przewidywana data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak wiemy, że "Winnie the Pooh: Blood and Honey" ma ukazać się jeszcze w tym roku. Miejmy zatem nadzieję, że Kubuś i Prosiaczek wyrobią się na tegoroczne Halloween. 

Sonda
Jesteś fanem horrorów?

Jak dobrze znasz kultowe horrory? QUIZ dla prawdziwych miłośników grozy

Pytanie 1 z 8
Którego z tych horrorów nie nakręcił Wes Craven?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3