CHRISTMAS BLOODY CHRISTMAS

i

Autor: Screen z YouTube.com/Royale Movie Trailers Kadr ze zwiastuna "CHRISTMAS BLOODY CHRISTMAS 2022"

Święty Mikołaj bohaterem nowego horroru. Złapie za siekierę i zacznie mordować!

2022-11-10 15:24

Nadchodzi kolejny świąteczny film. Tylko tym razem nie będzie to familijna komedia, a slasher ze Świętym Mikołajem w roli głównej. Twórcy pochwalili się również pierwszym zwiastunem! Kiedy premiera w kinach?

Tegoroczne święta będą bardzo czerwone. I nie chodzi o kolor bombek na choince, czy strój wielkiego faceta z brodą, tylko o nowe krwawe historie. Do Violent Night i morderczej choinki dołączyła kolejna produkcja, w której Święty Mikołaj złapie za siekierę i zacznie szukać ofiar. Christmas Bloody Christmas, bo tak zatytułowano nadchodzący projekt, zadebiutuje na wielkim ekranie jeszcze w 2022 roku. Czego się spodziewać i kiedy wybrać się do kina?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kubuś Puchatek morduje na potęgę w zwiastunie horroru "Blood and Honey". Kiedy premiera?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Christmas Bloody Christmas - FABUŁA

Akcja filmu rozgrywa się w Wigilię. Główna bohaterka planuje w ten dzień odpocząć i dobrze spędzić czas, jednak jej plany niszczy on - potężny i głodny zemsty Święty Mikołaj. Przy pomocy siekiery i korzystając z tego, co ma pod ręką, postanawia wymordować każdego, kto wpadnie w oko lub stanie mu na drodze.

Christmas Bloody Christmas - DATA PREMIERY, ZWIASTUN

Za kamerą nowego horroru stanie twórca "Ekstazy" i "Almost Human" - Joe Begos. Film "Christmas Bloody Christmas" zadebiutuje 9 grudnia 2022 r. Produkcja ma pojawić się również w Polsce, ale nie ogłoszono jeszcze daty. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną zapowiedzią.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?