The Killing Tree

i

Autor: JoBlo Horror Movies

Nadchodzi horror o morderczej choince! Będzie dusić ofiary sznurem lampek i atakować igłami

2022-10-27 13:43

Twórca horroru o Kubusiu Puchatku nakręcił film o choince, która będzie mordować na potęgę. Silne gałęzie, duszenie sznurem z lampek i atak ostrymi igłami. Tak prezentuje się nietypowa produkcja na pierwszym zwiastunie. Kiedy premiera?

The Killing Tree to historia o choince, która żyje, ale nie lubi jak żyją inni. Swoje ofiary dusi lampkami, rozrywa na strzępy, a to tylko niewielki kawałek jej morderczych umiejętności. Pomysłodawcą tej nietypowej historii jest twórca filmu "Kubuś Puchatek: Krew i miód" - czyli horroru, w którym Kubuś Puchatek łączy siły z Prosiaczkiem i jako bezlitośni mordercy szukają ofiar w jednym z domków letniskowych. Czy The Killing Tree ma szansę stać się bożonarodzeniowym hitem? Przekonamy się o tym jeszcze w 2022 roku! Czego się spodziewać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kubuś Puchatek jako krwiożerczy morderca? Nadchodzi horror, który zrujnuje wasze dzieciństwo!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

The Killing Tree - o czym jest?

Akcja filmu rozgrywa się w wigilię Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy pewna wdowa próbuje ożywić swojego męża, więc rzuca na niego starożytne zaklęcie. Niestety czary nie poszły po jej myśli. To znaczy, jej mąż zostaje przywrócony do życia, ale... jako mordercza choinka. Liczba jej ofiar rośnie wraz z poszukiwaniem osoby odpowiedzialnej za egzekucję mężczyzny. Czy ktoś będzie w stanie zatrzymać zabójczą choinkę, zanim wywoła totalne spustoszenie?

"To superzabawna opowieść z gatunku horror, w której znalazło się sporo strachu i diabelskiego humoru. Bez dwóch zdań będzie to film bardzo popularny wśród widzów. Jeśli pokochaliście film Krampus: Duch Świąt, wpiszcie ten tytuł na listę filmów do obejrzenia" - powiedział jeden z twórców

The Killing Tree - kiedy oglądać? DATA PREMIERY, ZWIASTUN

Świąteczny horror pojawi się jeszcze w tym roku przed świętami. Nie będzie to jednak typowa komedia familijna. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun, po którym można sprawdzić czego się spodziewać. Premiera została zaplanowana na listopad 2022 r.