Najlepsze świąteczne odcinki seriali. Które "holiday specials" warto odświeżyć w Boże Narodzenie? [TOP5]

2023-12-24 14:20

Które popularne seriale celebrują Boże Narodzenie? Jak nasi ekranowi ulubieńcy spędzają święta? W naszej galerii znajdziecie 5 najlepszych świątecznych odcinków seriali, które warto obejrzeć w ramach przygotowań do tegorocznej Gwiazdki.

Boże Narodzenie to najhuczniej obchodzone święto, czy to w USA, czy krajach europejskich. Gwiazdkowe ozdoby i świąteczne piosenki towarzyszą nam bowiem już od początku listopada, a z każdym dniem gwiazdkowa atmosfera narasta. Kto bowiem nie kocha "Kevina", Last Christmas i całego tego świątecznego zgiełku? 

Święta to też nieodłączny element filmów i seriali. Każdego roku rozmaici twórcy prześcigają się w wypuszczaniu na świat kolejnych komedii romantycznych, tudzież familijnych, a czasem nawet horrorów z morderczym Mikołajem, czy złym duchem Świąt. Pisałam wam już o najlepszych serialach utrzymanych w świątecznym klimacie, a także filmowych must-watchach na Gwiazdkę. Dziś zaś skupimy się na serialach, które z założenia z Bożym Narodzeniem nie mają wiele wspólnego, a których twórcy (czasem parokrotnie) postanowili złożyć mu hołd w doprawdy uroczy sposób. Zatem, które świąteczne odcinki popularnych seriali należą do ścisłej czołówki? Moich 5 typów znajdziecie w powyższej galerii. 

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Gdzie rozgrywa się akcja filmu "Love Actually"?
Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3