FAME MMA 10 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO [RELACJA ONLINE 15.05.2021]

Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 10: Parke vs Don Kasjo (Official Trailer 4K) / Fame MMA FAME MMA 10 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO [RELACJA ONLINE 15.05.2021]

FAME MMA 10 LIVE - RELACJA ONLINE 15.05.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

2021-05-16 12:24

Fame MMA 10 live - wyniki na żywo emocjonują polskich internautów. Kto wygrał na Fame MMA 10? Czy Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński poradził sobie z Normanem Parke, a faworyt internautów, Arkadiusz Tańcula rozprawił się z Mateuszem Murańskim? Kto wygrał walkę o pas federacji w kategorii do 77 kilogramów? Jak podczas Fame MMA 10 poradziły sobie kobiety, które również mierzyły się o mistrzowski pas federacji? Ogólnie, jak wyglądały walki na Fame MMA 10? Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 10 PPV to przygotowaliśmy dla was idealną alternatywę w postaci relacji minuta po minucie. Dzięki Fame MMA 10 online będziecie bardzo dokładnie poinformowani o tym, co się dzieje w okrągłych klatkach w Łodzi. Relacja na żywo z Fame MMA 10 live czeka już na was!

FAME MMA 10 LIVE 15.05.2021 WYNIKI WALK ONLINE z myślą o wszystkich kibicach. Szukacie odpowiedzi odnośnie tego, kto wygrał na Fame MMA 10Wyniki w większości starć były jednogłośne czy raczej sędziowie mieli problem z decyzją? Jeśli, ktoś nie może oglądać gali Fame MMA 10 live PPV, to mamy dobrą informację, ponieważ przygotowaliśmy dla was Fame MMA 10 live relację minuta po minucie. Za sprawą naszej obszernej relacji na ESKA.pl poznacie przede wszystkim wyniki walk na Fame MMA 10 na bieżąco, ale również dowiecie się, co powiedzieli zawodnicy po walce, a także zobaczycie dokładnie, jak wyglądały poszczególne walki na Fame MMA 15 maja 2021. Łącznie zobaczymy dziesięć pojedynków, w tym walkę wieczoru, pomiędzy Don Kasjo a Normanem Parke. Zawodnicy skrzyżują rękawice bokserskie i zawalczą w pięciu rundach po trzy minuty. Stawką tego pojedynku są oczywiście pieniądze, ale również bonusowa sztabka złota warta ok. 200 tysięcy złotych i również honor zawodników. Uwaga kibiców, podczas oglądania Fame MMA 10 Live online skupiona będzie również na walkę Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Nasza relacja Fame MMA 10 online to także ogłoszenia kolejnych bohaterów federacji, w tym być może ogłoszenie daty Fame MMA 11. Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 10 PPV, bo jesteście np. w pracy, bądźcie razem z nami!

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Fame MMA 10 - karta walk

• Main event: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke (pojedynek bokserski - 5 x 3 min.)
  • Co-main event: Marcin Dubiel - Cezary Czaro Nykiel
  • (c) Dawid Malczyński - Adrian Polak Polański (walka o pas kategorii do 77,1 kg)
  • Marta Linkimaster Linkiewicz - Kamila Kamiszka Wybrańczyk (walka o pas kategorii do 61,2 kg)